14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۲۰ ۱۱:۱۳:۲۰
کد مطلب:  1802477
کسب مقام قهرمانی آموزش و پرورش گیلان در مسابقات ورزشی کارکنان دولت

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان گفت: آموزش و پرورش در 4 رشته، عنوان قهرمانی این دوره از رقابتها را از آنِ خود کرد.

     به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، امیرسراجی ضمن تبریک افتخار آفرینی آموزش و پرورش در بین ادارات و نهادهای مختلف استان، خاطر نشان کرد: رقابتهای ورزشی کارمندان دولت استان گیلان با شعار " کارمند فعال _ ایران فعال" در  مجموعه ورزشی ۶ هزارنفره شهدای رشت برگزار شد و از ۱۷ تیم حاضر در این دوره از رقابتها، 5 تیم از آموزش و پرورش در 4 رشته عنوان قهرمانی را کسب نمود. در قسمت انفرادی این رقابتها، محمد صیادی در رشته تنیس روی میز موفق به کسب عنوان نخست و قهرمانی شد. همچنین تیم های تنیس روی میز فرهنگیان مرد و زن، دارت، فوتسال و والیبال نیز به عنوان قهرمانی دست یافتند.


     شایان ذکر است این دوره از رقابتها با شرکت ۱۷ تیم در هشت رشته برگزار شد و دانشگاه علوم پزشکی ، اداره ورزش و جوانان ، کمیته امداد امام خمینی(ره)، جهاد کشاورزی، محیط زیست ، تامین اجتماعی ، آتش نشانی ، میراث فرهنگی و گردشگری، آب و فاضلاب، آموزش و پرورش ، دانشکده فنی و حرفه ای ، بانک سپه ، اداره ثبت و اسناد، اداره کل امور مالیاتی، راه و شهرسازی، صنعت ، معدن و تجارت و همچنین اداره بهزیستی از جمله تیم های شرکت کننده در رقابت‌های ورزشی کارمندان دولت استان گیلان بودند.

 

به اشتراک بگذارید :