26 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ ۱۳:۰۵:۴۶
کد مطلب:  JP9msxym
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
دانش آموزان پسر شهرستانهای تهران بر سکوی نخست مسابقات بسکتبال کشور ایستادند

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، از کسب رتبۀ نخسب بسکتبالیست های این اداره کل در سی و سومین دوره مسابقات فرهنگی و ورزشی دانش آموزان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، عبدالرضا فولادوند راد، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، گفت: تیم بسکتبال دوره متوسطه اول شهرستانهای استان تهران موفق به کسب مقام قهرمانی سی و سومین دوره مسابقات فرهنگی و ورزشی دانش آموزان کشور شدند.

وی ادامه داد: مرحله اول رقابتهای فرهنگی و ورزشی آموزشگاههای کشور به میزبانی  استان مرکزی با حضور 26 تیم و 380 ورزشکار،مربی و سرپرست استان های مختلف کشور به مدت پنج روز برگزار شد.

فولادوند راد، در ادامه از افتخار آفرینی دانش آموزان پسر و کسب مقام قهرمانی در رشته بسکتبال توسط دانش آموزان دوره متوسطه اول خبر داده و افزود: این دور از مسابقات طی پنج روز در سالن های یادگار امام (ره) و 13 آبان شهر اراک بین استان های مختلف کشور برگزار شد.

وی با اشاره به این که این رقابت های نفس گیر با شکست تیم قدرتمند خراسان رضوی توسط دانش آموزان شهرستانهای استان تهران به کار خود خاتمه داد، تصریح کرد: آیین اختتامیه این دوره از مسابقات که با حضور مسئولین کشوری و استانی، داوران، ناظران، سرپرستان، دانش آموزان ورزشکار و خانواده های آنان، بسکتبالیست های شهرستانهای استان تهران با افتخار بر سکوی قهرمانی ایستادند.

به اشتراک بگذارید :