16 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ ۱۱:۵۶:۰۸
کد مطلب:  1800673
کسب مدال طلا توسط دانش آموز گیلانی در مسابقات پاراآسیایی جوانان 2021 - بحرین

مدیر کل آموزش و پرورش استان گیلان گفت: مریم عبداله پور دانش آموز شهرستان بندر انزلی با کسب مدال طلا در رشته ورزشی پارا تکواندو مسابقات پاراآسیایی جوانان در بحرین افتخارآفرینی کرد.

    به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، محمد رحمتی در راستای قدردانی از افتخارآفرینی این دانش آموز ورزشکار و تلاشگر در مسابقات پاراآسیایی جوانان، اظهار داشت: این ورزشکار شایسته گیلانی توانست با غلبه برابر تمامی رقبای خود مدال طلا و مقام قهرمانی را کسب کند.
وی در ادامه با اشاره به الگو های صبر، ایستادگی و استقامت در ورزشکار گیلانی، خاطر نشان کرد: امیدواریم با برنامه‌ریزی و فراهم کردن امکانات لازم، بتوان پاسخگوی افتخارآفرینی و زحمات این عزیزان بود.
همچنین مراسم استقبال از این دانش آموز افتخارآفرین با حضور مدیر آموزش و پرورش  و جمعی از مسئولین شهری در بندرانزلی برگزار شد.


   شایان ذکر است مریم عبداله پور دانش آموز پایه نهم دبیرستان مجاهدین اسلام شهرستان بندر انزلی می باشد که در رشته پارا تکواندو،  وزن 47 کیلوگرم با غلبه بر دارنده  مدال برنز بازیهای پاراالمپیک  بر سکوی قهرمانی  بازیهای پاراآسیایی ایستاد .

 

 

به اشتراک بگذارید :