15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۸ ۱۱:۱۲:۳۴
کد مطلب:  1800547
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خراسان رضوی مطرح کرد:
دبیرخانه مدیران مدارس متوسطه بستری مناسب برای انتقال تجربیات موفق، خلاقیت ها و ابتکارات است

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش خراسان رضوی در آئین افتتاحیه دفتر دبیرخانه کشوری مدیران مدارس متوسطه دوم نظری در مشهد مقدس گفت: دبیرخانه مدیران مدارس متوسطه بستری مناسب برای انتقال تجربیات موفق، خلاقیت ها و ابتکارات است.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، صابری تولایی در این جلسه با بیان اینکه دستگاه تعلیم و تربیت خراسان رضوی افتخار میزبانی دبیرخانه مدیران دوره اول متوسطه و مدیران دوره متوسطه دوم نظری را برعهده دارد اظهار داشت: این دبیرخانه بستری مناسب برای انتقال تجربیات موفق، خلاقیت ها و ابتکارات مدیران مدارس سراسر کشور به حساب می‌آید.

وی با بیان اینکه مدیران مدارس مهمترین عنصر در تحقق اهداف آموزشی و تربیتی هستند گفت: مدیر مدرسه به عنوان یک رهبر آموزشی می‌تواند بستر تحقق اهداف سند تحول بنیادین را فراهم سازد.

صابری تولایی با اشاره به اینکه ارتقاء مدیریت آموزشگاهی یکی از اهداف اصلی تشکیل این دبیرخانه است، مدیران مدارس می توانند نقش موثری بر کیفیت بخشی آموزشی و تحقق عدالت آموزشی ایفا کند افزود: مدیران مدارس باید بستر تحقق ساحت های شش گانه تعلیم و تربیت را بر اساس سند تحول بنیادین در مدارس فراهم سازند تا دانش آموزان به لحاظ شخصیت از ابعاد مختلف آموزشی و تربیتی رشد نمایند و به عنوان یک شهروند موثر در آینده جامعه نقش آفرینی کنند.

به اشتراک بگذارید :