14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ ۱۱:۰۹:۱۷
کد مطلب:  uK7XhCKI
پا به پای مهر /معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران:
همایش معاونان آموزش متوسطه ادارات آموزش و پرورش استان تهران برگزار شد

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، از برگزاری همایش معاونان آموزش متوسطه ادارات آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، میررضا شفیع‌پور، معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، گفت: همایش معاونان آموزش متوسطه ادارات آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، با حضور زرافشان، معاون آموزش متوسطۀ وزارت آموزش و پرورش و همچنین عبدالرضا فولادوندراد، مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران برگزار شد.

این مقام مسئول در ادامه، با اشاره به این‌که این همایش در پنج عنوان برنامه‌ریزی و اجرا شد، ادامه داد: نقد و بررسی برنامۀ تعالی مدیریت مدرسه و طرح همتا و همچنین استقرار پایۀ دهم و ساماندهی نیروی انسانی پروژۀ مهر از مهم‌ترین موضوعات مورد بحث در این نشست بود.

شفیع‌پور، خاطرنشان کرد: برگزاری امتحانات شهریور ماه، تحلیل نتایج خرداد ماه و کنکور سراسری، ارزیابی از عملکرد گروه‌های آموزشی و پژوهش سراهای دانش آموزی و ارائۀ راهکار های لازم و همچنین هدایت تحصیلی در راستای توسعۀ متوازن، از دیگر مسائل مهمی بود که در این نشست با صاحب نظران به بحث، بررسی و تبادل نظر گذاشته شد.

دبیر اجرایی ستاد پروژۀ مهر شهرستان‌های استان تهران در پایان اظهار داشت: بازگشایی باشکوه مدارس و همچنین استقرارا پایۀ دهم از اولیت‌های پروژۀ مهر در سال تحصیلی 96-1395 است.

به اشتراک بگذارید :