25 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ ۱۰:۲۳:۵۰
کد مطلب:  x2d2V5wk
مدیر آموزش و پرورش شهریار:
نخستین کاروان دانش آموزی راهیان نور شهریار 23مهرماه به مناطق عملیاتی جنوب کشور اعزام خواهد شد

مدیر آموزش و پرورش شهریار از اعزام نخستین کاروان دانش آموزی به اردوهای راهیان نور در 23 مهرماه سال جاری خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، نشست هماهنگی برگزاری اردوی دانش آموزی راهیان نور با حضور فرمانده سپاه، مدیر آموزش و پرورش شهریار و جمعی از معاونین در اتاق مدیریت این اداره تشکیل شد.

درابتدای این نشست، فرمانده سپاه شهریار ضمن تقدیر و تشکر از وفاق و همدلی آموزش وپرورش در برگزاری اردوهای راهیان نور خواستار تداوم این همدلی شد.

یامینی در ادامه ضمن ناکید بر واکاوی مشکلات و دغدغه های برگزاری اردوهای سال گذشته خواستار بررسی های  و اقدامات لازم جهت رفع مشکلات شد.

علی ذبیحی مدیر آموزش و پرورش شهریار نیز، با بیان این موضوع که یکی از مهمترین اهداف  آموزش و پرورش ترويج فرهنگ ايثار، شهادت و انتقال ارزش‌هاي دفاع مقدس به نسل جوان است گفت: در برگزاری اردوهای دانش آموزی راهیان نور و همچنین آشنايي جوانان،  نوجوانان و خانواده‌ها با محورهاي عملياتي هشت سال دفاع مقدس باید تمامی دستگاه های اداری شهرستان همکاری لازم را با اموزش وپرورش و همچنین سپاه پاسداران داشته باشند.

مدیر آموزش و پرورش شهریار در پایان گفت: نخستین کاروا ن دانش  آموزی راهیان نور شهریار 23مهرماه به مناطق عملیاتی  جنوب کشور اعزام خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :