22 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ ۱۳:۳۰:۳۰
کد مطلب:  1799543
آموزش فرهنگ مصرف بهینه و اصلاح الگوی مصرف آب به دانش آموزان مقطع ابتدایی استان زنجان

با انعقاد تفاهم نامه همکاری میان دستگاهی فی مابین شورای هماهنگی مدیران صنعت آب و برق استان و اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان ، دانش آموزان زنجانی در کلیه مناطق 14 گانه ، مخاطب طرح « نخستین واژه آب » و خدمات آموزشی و تربیتی مرتبط با آن خواهند بود . تعمیق فرهنگ مصرف انرژی ، و اصلاح الگوی مصرف از سنین کودکی ، از اهداف مهم این طرح مشترک می باشد که در قالب برنامه های متنوع اجرایی ، از سوی کارشناسان نهادهای مذکور به دانش آموزان دوره ابتدایی استان زنجان ارائه می گردد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان،صیاد سلامی معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان، در حاشیه آیین امضای این تفاهم نامه، ضمن تقدیر از اقدامات فرهنگی – آموزشی نهاد های مذکور و ارج نهادن به دغدغه مندی مدیران در حوزه فرهنگ سازی مصرف انرژی اظهار داشت: آموزش مصرف درست به دانش آموزان و پایه ریزی نگرش متعالی به منابع محدود خدادادی از سنین کودکی، ضرورت انکارناپذیر زندگی امروزی است که زمینه ساز تغییر نگرش در خانواده ها و جامعه خواهد بود.

 

گفتنی است با امضای این تفاهم نامه، خانواده بزرگ آموزش و پرورش مقطع ابتدایی استان در سراسر جغرافیای آموزشی، از اواخر آذر تا پایان خرداد 1400، میزبان و همکار نهاد های مذکور در اجرای طرح  « نخستین واژه آب » خواهد بود.

به اشتراک بگذارید :