14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ ۱۲:۰۸:۵۱
کد مطلب:  1799297
معاون سوادآموزی استان گیلان خبر داد:
برگزاری مسابقه فرهنگی- آموزشی "سفیران دانایی"

معاون سوادآموزی استان گفت: همزمان با فرارسیدن هفته سوادآموزی، مسابقه فرهنگی- آموزشی با عنوان "سفیران دانایی" برگزار می گردد.

    به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، محمدی در خصوص اهداف برگزاری این برنامه گفت: مسابقه " سفیران دانایی" به منظور پاسداشت تلاش های صورت گرفته حوزه سوادآموزی در دوره همه گیری ویروس کرونا، به ویژه یادمان آموزش دهنده فقید مرحومه مریم حسن پور برگزار خواهد شد. معاون سوادآموزی استان با بیان اینکه مسابقه به صورت ارسال خاطره ای از فعالیت های خاص آموزشی در ایام همه گیری ویروس کرونا اجرا می شود، خاطر نشان کرد: علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات تکمیلی به واحدهای سوادآموزی شهرستان ها و مناطق مراجعه نمایند. همچنین به نفرات برگزیده هر گروه به رسم یادبود، هدایای ارزنده ای از سوی معاونت سوادآموزی اهدا می گردد وآثار منتخب طی مراسمی به خانواده "مرحومه مریم حسن پور" تقدیم خواهد شد.

 

    شایان ذکر است مرحومه مریم حسن پور از آموزش دهندگان ساعی شاغل در ناحیه دو رشت بود که پیش از آغاز کلاس گذاری در سال جاری، بر اثر ابتلا به بیماری کووید-19 دار فانی را وداع گفت.

 

به اشتراک بگذارید :