13 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ ۱۰:۵۷:۵۸
کد مطلب:  1799081
مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش خبر داد:
گفت وگوی دانش آموزان با رئیس جمهور از طریق شبکه شاد

مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضای پرورشی وزارت آموزش و پرورش روند ارسال فیلم های دو دقیقه ای بخش گفت و گو با رئیس جمهوری پرسش مهر ریاست‌جمهوری را اعلام کرد.

به گزارش  روابط عمومی آموزش و پرورش سجاسرود به نقل از وزارت، علی رمضانی؛ با اشاره به این که امکان ارسال فیلم های بخش «گفتگو با رییس جمهور» در برنامه شاد فعال شده است، جزئیات آن را تشریح کرد.

وی  با اشاره به در نظر گرفتن بخشی به عنوان «گفتگو با رییس جمهور»  در بیست و دومین فراخوان پرسش مهر با موضوع «ایران قوی»، گفت: دانش آموزان با ورود به بخش دانش آموزی خود در برنامه شاد، گزینه مربوط به «گفتگو با رییس جمهور» را مشاهده خواهند کرد که با انتخاب آن وارد دستیار(بات) دریافت فیلم خواهند شد.

رمضانی افزود: در بات، هر دانش آموز ملزم به ورود کد ملی و شماره تلفن ثابت/ همراه با کد شهرستان خواهد بود و بعد از تأیید کد ملی امکان ارسال فیلم گفت وگو با رییس  جمهور فراهم می شود.

مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی،گفت: فیلم ارسالی باید با موضوع پرسش مهر ریاست جمهوری، یعنی «ایران قوی چه ویژگی هایی دارد ؟» و «نقش دانش آموزان در شکل گیری ایران قوی چیست ؟» و مدت زمان حداکثر دو دقیقه باشد.

رمضانی اعلام کرد: دانش آموزان تا پایان دی ماه امکان ارسال فیلم پیام های خود را خواهند داشت و فیلم های ارسالی در کانال کشوری پرسش مهر به آدرس @porseshmehr  در شبکه شاد بارگذاری خواهد شد.

شایان ذکر است، در مراسم اختتامیه پرسش مهر از بیست و دو نفر از شرکت کنندگان منتخب این بخش ، تجلیل به عمل خواهد آمد.

به اشتراک بگذارید :