23 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ ۱۰:۱۹:۴۶
کد مطلب:  1798995
معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور در آیین افتتاحیه استودیو تولید محتوای الکترونیکی عنوان کرد:
تولید ۱۰ هزار محتوای الکترونیکی فاخر ویژه دانش آموزان استثنایی در کشور/راه اندازی استودیوهای تخصصی تولید محتوا گامی بزرگ در راستای برقراری عدالت ترجیحی در کشور

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور با اشاره به تولید ۱۰ هزار محتوای الکترونیکی ویژه دانش آموزان استثنایی کشور؛ بیان کرد: برقراری عدالت ترجیحی مهمترین کارکرد راه اندازی استودیوهای تخصصی تولید محتوا در کشور است.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان؛ سید جواد حسینی پیش از ظهر امروز چهارشنبه ۱۷ آذرماه ۱۴۰۰ در حاشیه آیین افتتاحیه استودیو تولید محتوای الکترونیکی آموزش و پرورش استثنایی خوزستان در اهواز اظهار کرد: زیست بوم کرونا روند آموزش و فرآیند یاددهی یادگیری را بر بستر تردد امواج امکان پذیر کرده است و امروز آموزش و پرورش استثنایی کشور توانسته است با بهره گیری از ظرفیت استودیوهای تخصصی تولید محتوا بالغ بر ۱۰ هزار محتوای الکترونیکی ویژه تولید و به دست دانش آموزان هدف برساند.

وی در ادامه با اشاره راهبردهای آموزش و پرورش برای برقراری عدالت آموزشی و ترجیحی در سطح مدارس کشور؛ توضیح داد: یکی از برنامه های اصلی مجموعه تعلیم و تربیت کشور و علی الخصوص مجموعه آموزش و پرورش استثنایی کشور تلاش برای اجرای برنامه های عملکردی در راستای برقراری عدالت آموزشی است. البته زیست بوم کرونا شرایطی را فراهم آورده است که تحقق این امر را بیش از پیش لازم و ضروری کرده است.

معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور در پایان گفت: آموزش و پرورش خوزستان تاکنون به توفیقات خوبی در حوزه تحقق برقراری عدالت آموزشی دست یافته است که یکی از مهمترین این اقدامات کسب رتبه اول کشوری در شاخص اهدای تبلت دانش آموزی است‌

به اشتراک بگذارید :