19 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ ۱۰:۰۸:۱۵
کد مطلب:  1798983
افتخاری دیگر برای دانش آموزان مستعد آموزش و پرورش ناحیه یک ؛
مائده شجاعی برگزیده نهایی کشوری در جشنواره جوان خوارزمی شد

دانش آموز مائده شجاعی از دبیرستان نمونه دولتی شهید سلیمانی ناحیه یک زنجان موفق به کسب عنوان برگزیده نهائی کشوری در بیست و سومین دوره جشنواره جوان خوارزمی شد.

بر اساس گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش ناحیه یک زنجان ، به نقل از روابط عمومی سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان، دانش آموز مائده شجاعی از دبیرستان نمونه دولتی شهید سلیمانی ناحیه یک زنجان موفق به کسب عنوان برگزیده نهائی کشوری در بیست و سومین دوره جشنواره جوان خوارزمی شد.
ترابی معاون آموزش متوسطه ناحیه یک زنجان با اعلام این خبر افزود: در این دوره از جشنواره  تعداد 2363 طرح از مناطق مختلف کشور که غالباً طرح‌هایی با رویکرد رفع نیازها و مسائل زیست بوم منطقه جغرافیایی شرکت‌کنندگان بود، ارائه شده بود که پس از بررسی‌های علمی دقیق و منطبق بر شاخص‌های اصلی جشنواره خوارزمی، تعداد 241 طرح به مرحله مصاحبه دعوت شدند و در نهایت 71 طرح به مرحله داوری وزارت علوم راه یافتند که از این بین 31 طرح از استان‌های مختلف کشور به عنوان برگزیدگان نهایی جشنواره بیست و سوم انتخاب شدند که از استان زنجان نیز طرح مائده شجاعی با عنوان  " شهرِ پشتِ در"  در زمینه زبان و ادبیات فارسی جزو برگزیدگان نهائی جشنواره خوارزمی گردید.
ترابی در پایان ضمن عرض تبریک این موفقیت بزرگ به این دانش‌آموز عزیز و خانواده‌ی محترم ایشان ، از زحمات مدیر و دبیران دلسوز دبیرستان نمونه شهید سلیمانی و علی الخصوص مدیریت محترم پژوهشسرای دکتر حسابی که در شناسایی و شرکت طرح ایشان در جشنواره خوارزمی نقش بسزایی داشتند، تقدیر و تشکر نمود.

وی همچنین در جهت بزرگداشت هفته پژوهش ابراز امیدواری کرد این موفقیت ها نویدی بر توسعه فرهنگ تحقیق و پژوهش در بین مدارس باشد.

به اشتراک بگذارید :