13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ ۰۹:۳۶:۳۰
کد مطلب:  1798857
از سوی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس اعلام شد:
تشریح جزییات برنامه های هفته قرآن، عترت و نماز در سال تحصیلی 1401-1400

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس با بیان اینکه هفته قرآن عترت و نماز از 21 آذرماه آغاز می گردد گفت: شروع چهلمین دوره مسابقات دانش آموزی قرآن عترت و نماز در دو بخش آوایی و پژوهشی مرحله آموزشگاه از جمله مهم ترین فعالیت های استان فارس در هفته قرآن، عترت و نماز خواهد بود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، جهانبخش بانشی گفت: ما در هفته قرآن عترت و نماز حضورفعال مسئولان، معلمان و فرهنگیان و دانش آموزان را در نماز عبادی و سیاسی جمعه خواهیم داشت.
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس گفت: تقدیر از  برترین های مسابقات قران عترت و نماز و برگزاری پیش اجلاسیه نماز با اعلام طرح نماز، مدرسه، منزل و مسجد در سراسر استان در کنار آغاز همایش زیبا سازی و فضاسازی نمازخانه های مدارس از دیگر فعالیت های ما در استان خواهد بود.
بانشی  با اشاره به اهمیت و ضرورت برگزاری محافل انس با قرآن با دعوت از قاریان برجسته استانی گفت: در صدد هستیم  پویش جشن تکلیف را نیز برگزار کنیم و با تشویق و ترغیب دانش آموزان برای ثبت نام درطرح ملی حفظ جزء سی قرآن کریم گامی مهم در جهت تربیت عبادی دانش آموزان برداریم.
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس  با اشاره به روز شمار هفته قرآن، عترت و نماز گفت: روز شنبه بیستم آذرماه را با عنوان"گام‌دوم انقلاب ،چهلمین‌دوره مسابقات قرآن عترت و نماز و روز یکشنبه ۲۱ آذرماه را عنوان"مدیریت جهادی، امید به آینده "آغاز خواهیم کرد.
بانشی گفت: روزدوشنبه ۲۲آذرماه"قرارگاه مجازی، رسانه انقلابی و روز سه شنبه ۲۳ آذرماه"الگوی تمدن ایران اسلامی با مشارکت خانواده ایرانی و روز چهارشنبه۲۴ آذرماه"عفت فاطمی، جامعه مهدوی را در پیش خواهیم داشت.
وی گفت: روزپنجشنبه ۲۵آذرماه"سرداردلها، الگوی نوجوان ایرانی و روزجمعه ۲۶آذرماه"پیوند نماز، خانه، مدرسه و مسجد از جمله شعار و محور برنامه های ما خواهد بود.

به اشتراک بگذارید :