13 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ ۰۸:۳۳:۳۵
کد مطلب:  1798727
به همت مدیریت و عوامل اجرایی و آموزشی دبیرستان طالقانی ؛
مراسم تجلیل از برگزیدگان کنکور سراسری 1400 برگزار گردید

به همت مدیریت و عوامل اجرایی و آموزشی دبیرستان طالقانی ، "آئین تجلیل از برگزیدگان کنکور سراسری 1400" با حضور الیاس بیگدلی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک ، نیکخواه رئیس اداره مشاوره تحصیلی اداره کل آموزش و پرورش استان ، ابراهیمی رئیس اداره آموزش متوسطه ، ترابی معاون آموزش متوسطه ناحیه و سایر کارشناسان اداری در آموزشگاه طالقانی برگزار گردید .

 الیاس بیگدلی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک،  ضمن تقدیر از بانیان برگزاری این مراسم ، افزود برپایی اینگونه مراسم باعث ایجاد انگیزه در بین دیگر دانش آموزان می شود .

وی گفت با تلاش و زحمات دانش آموزان ، اولیا و مدیران و دبیران رتبه استان در کنکور به 13 ارتقا یافته است و این افتخار وظیفه ما را جهت رسیدن به قله های بلندتر سنگین می کند .

بیگدلی در ادامه از تغییراتی مثبتی که در آموزشگاه بوجود آموده تقدیر نموده و ابراز امیدواری کرد این تغییرات باعث رشد و تعالی دانش آموزان شود .

در بخش دیگری از این مراسم نیکخواه رئیس اداره مشاوره تحصیلی آموزش و پرورش استان گفت دانش آموزان برای رسیدن به رتبه های برتر باید خودباوری و برنامه ریزی داشته باشند .

وی افزود داشتن هدف بزرگ نیاز به تلاش بیشتری دارد و این تلاتش باعث می شود تهدید، به فرصت تبدیل شود .

در ابتدای این مراسم علی بیات مدیر آموزشگاه ضمن خوشامد گویی به شرکت کنندگان این مراسم ، گفت : این مدرسه 20 دانش آموز شهید به ایران اسلامی تقدیم کرده است و همه ما در جای جای این مدرسه عطر و یاد شهدای عزیز را استشمام می کنیم. وی ابراز امیدواری کرد تجهیز کتابخانه و هوشمند سازی تعدادی از کلاس های دبیرستان تا چند ماه آتی به اتمام برسد.

لازم بذکر است در پایان این مراسم از 11 نفر از قبولین کنکور سراسری سال 1400 دبیرستان تجلیل شد و همچنین  آزمایشگاه علوم و اتاق مشاوره این آموزشگاه افتتاح گردید .

به اشتراک بگذارید :