13 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ ۰۸:۱۳:۱۰
کد مطلب:  1798549
حسینی در جلسه عمومی مدیران متوسطه دوره اول و دوم
مدیران مدارس عامل اصلی انسجام واستمرار برنامه های آموزشی وپرورشی در مدرسه هستند

در شانزدهمین روز از آذر ماه در راستای هماهنگی و هم اندیشی با مدیران مدارس،جلسه عمومی مدیران متوسطه اول و دوم با حضور رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه افشاردرسالن همایش های این اداره برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش منطقه افشار در شانزدهمین روز از آذر ماه در راستای هماهنگی و هم اندیشی با مدیران مدارس؛جلسه عمومی مدیران متوسطه اول و دوم با حضور رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه افشاردرسالن همایش های این اداره برگزارشد.

سید مجتبی حسینی رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه افشار ضمن تقدیر وتشکراز زحمات وتلاش های مدیران اظهارکرد: نقش مدیران در دوام، قوام، استمرار و انسجام همه برنامه ها، طرح ها و فعالیت های آموزشی وپرورشی در سطح مدرسه بسیار مهم وبه خصوص در این شرایط حساس مسئولیت مدیران محترم مدارس از تاثیر گذاری بالایی برخورداراست .

 

سکان دار آموزش و پرورش منطقه در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تاکید بر اینکه اگر مدیران مدارس تعامل و ارتباط خوبی با ارکان مدرسه داشته باشند،نتیجه کار بسیار پربازده خواهد بود افزود:مدرسه محل تعلیم وتربیت وتوجه به ساحت های شش گانه در سند تحول بنیادین است وباید استعداد دانش آموزان شکوفا گردد؛چون مدرسه فقط حافظه محوری نیست ،بلکه محل تقویت مهارت های اجتماعی و زندگی است.

حسینی در ادامه خاطر نشان کرد :مدیران دراقناع دانش آموزان واولیا تلاش کنند تا با  رعایت پروتکل های بهداشتی بتوانیم آموزش را به صورت حضوری پیش ببریم .

توجیه و تبیین برنامه های حوزه آموزشی در طول سال تحصیلی، توجیه و تبیین برنامه های اجرایی ازجمله مسابقات فرهنگی و هنری، قرآن و عترت در حوزه معاونت پرورشی، پیگیری امور مربوط به مسایل مالی و گرمایشی در حوزه معاونت توسعه و پشتیبانی و توجیه و تبیین برنامه های مربوط به حوزه ارزیابی عملکرد ازجمله مواردی مورد بحث در این جلسه بود .

شایان به ذکر است که در پایان این جلسه هر یک از مدیران به ارائه نظرات و دیدگاه های خود پرداختند.

به اشتراک بگذارید :