16 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ ۰۷:۳۹:۳۹
کد مطلب:  1798485
در اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان برگزار شد؛
شصت و چهارمین جلسه شورای نظارت بر مدارس و مراکز غیردولتی

شصت و چهارمین جلسه شورای نظارت بر مدارس و مراکز غیردولتی با بررسی و تعیین سازوکار فرآیند نیازسنجی و توسعه متوازن مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی در سال تحصیلی 1402-1401 برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، جلسه شورای نظارت بر مدارس و مراکز غیردولتی در محل سالن شماره یک اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان برگزار شد.

در این جلسه که با حضور محمد اعتدادی مدیر کل آموزش و پرورش استان و رئیس شورای نظارت و سایر اعضا برگزار گردید در ابتدا محمودی رئیس اداره مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی ضمن ارائه گزارش تشکیل کارگروه تخصصی نیازسنجی توسعه متوازن مدارس و مراکز غیر دولتی بیان داشت: تلاش ما برنامه‌ریزی مناسب برای توسعه متوازن مدارس و مراکز غیردولتی است و در این راستا شاخصه هایی از قبیل پوشش دانش آموزی در مدارس غیر دولتی مطابق با برنامه عمل، تراکم مدارس جانمایی، صندلی خالی در مدارس غیر دولتی و .... مد نظر است.

در ادامه مدیر کل آموزش و پرورش استان ضمن تشکر از تلاش‌های صورت گرفته گفت: برنامه‌ریزی صحیح و دقیق برای توسعه متوازن مدارس و مراکز غیر دولتی مطابق با شاخص‌های مشخص و کاربردی باید ملاک عمل در این خصوص باشد.

در ادامه این جلسه حاضرین به بیان نقطه نظرات خود پرداختند.
 

به اشتراک بگذارید :