13 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ ۱۹:۳۷:۴۹
کد مطلب:  1798217
پیش اجلاسیه شهرستانی نماز برگزار گردید

پیش اجلاسیه شهرستانی نماز با حضور امام جمعه شهرستان ، مدیر آموزش و پرورش و کارشناسان مربوطه‌ در مدرسه علامه‌ امینی ماهنشان برگزار گردید ‌.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ماهنشان، پیش اجلاسیه شهرستانی نماز با هدف پیوند خانه، مسجد و مدرسه در شهرستان ماهنشان با حضور امام جمعه شهرستان ، مدیر آموزش و پرورش و  کارشناس پرورشی در  مدرسه علامه امینی ماهنشان برگزار گردید .

در این جلسه  پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، حجت الاسلام و المسلمین علی اکبری، امام جمعه ماهنشان،  ضمن تشکر از برگزار کنندگان مراسم بر اهمیت نماز در مدرسه و جامعه هدف تأکید کرد .

وی در ادامه به تبیین اهمیت حضور فرهنگیان و دانش‌ آموزان در برگزاری و شرکت در نماز پرداخت  و وحدت بین مسجد ، خانواده و مدرسه را راه حلی برای خروج جامعه از نابهنجاریهای اجتماعی عنوان کرد ‌.   

صیادی مدیر آموزش و پرورش شهرستان ماهنشان  درباره نحوه برگزاری اجلاسیه های نماز در آموزش و پرورش صحبت نمود و گفت : انشاالله در سال جاری در تمامی مدارس شهرستان  با کمک مدیران، اجلاسیه نماز با هدف پیوند خانه، مسجد و مدرسه برگزار خواهد گردید و به لطف خداوند گام های مؤثری در سوق دادن دانش آموزان و خانواده ها به اقامه نماز در خانه، مدرسه و مسجد برخواهیم داشت.

وی تاکید کرد : مدارس در برگزاری هر چه باشکوه تر نماز جماعت و همچنین در برگزاری مسابقات قرآن ، عترت و نماز   اهتمام کافی را خواهند ورزید .

مراسم با تقدیر از دانش‌ آموزان مقام آور مدرسه علامه امینی در مسابقات  دانش آموزی قرآن ، عترت و نماز به پایان رسید .

 

 

به اشتراک بگذارید :