13 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ ۱۸:۵۲:۴۱
کد مطلب:  1798193
کارگاه توانمند سازی رابطان مشاوره و مشاوران مدارس شهرستان خدابنده

کارگاه توانمند سازی رابطان مشاوره و مشاوران مدارس شهرستان خدابنده با حضور مدیر آموزش وپرورش خدابنده،معاونت پرورشی وتربیت بدنی ،معاونت آموزشی وکارشناس مسئول مشاوره ورابطین مشاوره برگزار شد.

به گزارش اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان خدابنده کارگاه  توانمند سازی رابطان مشاوره و مشاوران مدارس شهرستان خدابنده در مورخه16آذرماه روزسه شنبه در سالن اجتماعات آموزش و پرورش شهرستان خدابنده برگزار شد.
افشاری ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین در جلسه ،ازمشاوران که در امر مشاوره و هدایت دانش آموزان تلاش می کنند تقدیر و تشکر کرد و افزود: رابطین مشاور جزو ارکان اصلی مدارس هستند و با برنامه ریزی و تولید برنامه های متنوع و با ظرفیت های موجود می توانند در رشد و شکوفایی استعدادهای مدارس نقش پویا داشته باشند. وبا وجود این مهم قطعا در آینده ،آسیب های اجتماعی کمتری در جامعه خواهیم داشت.
مولایی معاونت آموزشی آموزش وپرورش خدابنده نیز در سخنانی در خصوص تبیین مسائل آموزشی وجبران افت تحصیلی دانش آموزان در شرایط کرونایی وپسا کرونا توضیحات لازم را ارائه کرد.وبه بیان انتظارات از مشاوران پرداخت.
  مرادی روان شناس و مشاورنیز به تبیین مسائل حوزه مشاوره و چالش های مشاوره ای موجود در مدارس و ارائه ی راهکارهای آن پرداخت. 
 سرکار خانم خدادادی کارشناس مشاوره به تبیین ویژگی های دانش آموزان دوره های مختلف تحصیلی پرداخت. 
در ادامه جلسه پس از بیان نظرات و دیدگاههای مشاوران ،حاجیلو معاونت پرورشی وتربیت بدنی اداره ضمن تبیین برنامه های حوزه پرورشی ومشاوره به جمع بندی و پاسخگویی به سوالات حاضرین پرداخت.

 

به اشتراک بگذارید :