20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ ۱۵:۰۶:۱۹
کد مطلب:  1798123
مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان  :
توجه به پژوهش، ارج نهادن به اهداف آموزشی و پرورشی است

جلسه مشترک معاونین ، گروه تحقیق و پژوهش و روسای ادارات داخلی اداره کل با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان در خصوص میزبانی همایش ملی "تحول و عدالت در آموزش و پرورش " و برگزاری "اجلاسیه روسای تحقیق و پژوهش سراسر کشور " در زنجان  برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان ، حسن مظفری مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان  با  تبریک  هفته پژوهش، ضمن اشاره به  افتخارات کسب شده توسط گروه تحقیق و پژوهش و اهتمام آنها در خصوص کاربست نتایج طرح های پژوهشی گفت : پژوهش هر سازمان    جزء ارکان اصلی تبادل اندیشه ها و توجه به دغدغه های آموزش و نیروی انسانی است ،چرا که توجه به پژوهش ارج نهادن به اهداف آموزشی و پرورشی است و کیفیت بخشی در راستای توجه بیشتر به اهداف سند تحول بینادین و بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی ایران می باشد .

این مقام مسئول به اهمیت برگزاری همایش ملی "عدالت و تحول در آموزش و پرورش" اشاره کرد و گفت : دغدغه عدالت آموزشی از مطالبات اصلی و از موضوعات مهم  و هدفمند است .

در ادامه حسین حسنلو معاون پژوهش برنامه ریزی و توسعه منابع  اداره کل آموزش و پرورش استان گفت  : تمامی ظرفیت های امکاناتی و نیروی انسانی برای برگزاری باشکوه  اجلاسیه روسای گروه  تحقیق و پژوهش سراسر کشور و همایش ملی "تحول و عدالت در آموزش و پرورش" آماده است .

در ادامه بهروز رجایی رییس گروه تحقیق و پژوهش اداره کل استان زنجاناز همکاری ارزشمند کانون بسیج فرهنگیان شهید سردار سلیمانی در خصوص همایش ملی"تحول و عدالت در آموزش و پرورش" قدردانی کرد .

این مقام مسئول در ادامه میزبانی زنجان را در برگزاری اجلاسیه روسای تحقیق و پژوهش سراسر کشور فرصتی برای تبادل تجربیات پژوهشی عنوان کرد و گفت : شورای تحقیقات استان تاثیر ویژه ای در کاربست نتایج طرح های پژوهشی دارد.

به اشتراک بگذارید :