20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ ۱۴:۵۱:۰۸
کد مطلب:  1798121
جلسه ستاد امتحانات آموزش و پرورش زنجان برگزار شد

جلسه ستاد امتحانات آموزش و پرورش زنجان با حضور معاون آموزش متوسطه، معاون آموزش ابتدایی و سایر اعضا ستاد در سالن شهید تجلی اداره کل برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان داود بهرامی معاون آموزش متوسطه استان در جلسه ستاد امتحانات اداره کل با اشاره به اینکه فعالیت حضوری  مدارس شروع شده و امتحانات نیز به صورت حضوری برگزار خواهد شد  ، اظهار کرد: لحاظ نمودن همه مولفه ها اعم از شرایط آموزشی ،بهداشتی و صیانت از سلامت همکاران و دانش آموزان در فرآیند برگزاری امتحانات بسیار مهم و ضروری است.

بهرامی افزود : در راستای حفظ آرامش خانواده و رفع نگرانی آنان، امتحانات نهایی با رعایت تمامی نکات و طبق دستورالعمل های بهداشتی برگزار می شود.

بهرامی ادامه داد : تمامی پروتکل های بهداشتی به صورت دقیق در حوزه های امتحانی لحاظ می شود  که از جمله می توان به  ضد عفونی کردن روزانه ؛ فاصله گذاری مناسب صندلی ، تهویه مناسب  و تهیه ماسک  از مهم ترین موارد آن است .

گفتنی است در این جلسه در خصوص نحوه برگزاری امتحانات و تعیین حوزه ها امتحانی برای دانش آموزان روزانه ، دواطلبان آزاد و مراکز آموزش از راه دور مورد بررسی قرار گرفت .

به اشتراک بگذارید :