21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ ۱۳:۵۳:۴۳
کد مطلب:  1797943
بهارلو در نشست هم اندیشی معاونت پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل با سرگروه های مدیران آموزش و پرورش منطقه 13 تهران عنوان کرد:
مهمترین اصل درراستای رشد وترقی جامعه، توسعه مدیریت آموزشگاهی در آموزش و پرورش است.

نشست هم اندیشی معاونت پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل با سرگروه های مدیران آموزش و پرورش منطقه 13 تهران برگزار شد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر  تهران؛ نشست هم اندیشی محسن بهارلو ؛ معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش شهر تهران با حسینی؛ مدیر و سرگروه های مدیران مدارس آموزش و پرورش منطقه 13، در سالن جلسات 9 دی برگزار شد.

در این نشست حسینی مدیر آموزش و پرورش منطقه 13 ضمن بیان خیر مقدم، گزارشی از اقدامات انجام شده در منطقه ارائه نمود.

سپس بهارلو معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش شهر تهران ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های انجام شده، عنوان کرد؛ مهمترین اصل در راستای رشد و ترقی جامعه، توسعه مدیریت آموزشگاهی در آموزش و پرورش است.

وی در ادامه ی سخنانش، دیگر لایه های مدیریتی را پشتیبان مدیریت آموزشگاهی قلمداد نمود.

بهارلو همچنین با اشاره به همه جانبه بودن آئین نامه اجرایی مدارس، خاطر نشان کرد؛ با مطالعه دقیق و اجرای نکات آئین نامه می توانیم در رفع مشکلات موجود گامی مؤثر برداریم.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش پایتخت همچنین مطالبی پیرامون بکارگیری نیروی انسانی و ضوابط حاکم بر آن، فرصت ها و تهدیداتی که مدیران، به آن آگاه باشند و نیز توسعه خلاقیت ها و اشتراک گذاری آن ها ایراد کرد.

سپس سرگروه های مدیران مدارس ابتدایی، متوسطه اول و دوم هر یک، مشکلات، پیشنهادات و انتقادات خود را به نمایندگی از مدیران تمامی مدارس در خصوص ثبت نام کتب درسی، همکاری رسانه ها با آموزش و پرورش، تسهیل در تأمین بودجه، مشکلات سیدا و سامانه های دیگر، کمبود نیروی انسانی، تعیین نرخ شهریه مدارس و سایر مسائل مطرح نمودند.

در پایان، راهکارهای موجود در خصوص مسائل و مشکلات بیان شده، به تفکیک موضوع، توسط رؤسای ادارات زیر مجموعه معاونت پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران ارائه گردید.

 

به اشتراک بگذارید :