23 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ ۱۳:۴۵:۰۲
کد مطلب:  1797889
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه آزاد اروند عنوان کرد:
کسب رتبه اول کشور در شاخص اهدای تبلت توسط مجموعه تعلیم و تربیت خوزستان/ پیشتازی استان خوزستان در حوزه خیرین مدرسه ساز کشور با جذب ۲۹۷ میلیارد تومان اعتبار مشارکتی

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به توزیع ۱۱ هزار تبلت در بین دانش آموزان استان‌ گفت: در بیست و سومین جشنواره خیرین مدرسه ساز استان خوزستان با جذب ۲۹۷ میلیارد تومان اعتبار موفق به کسب رتبه اول کشوری در این شاخص شد. همچنین در طرح هدایت خوزستان موفق به کسب رتبه اول کشوری شده است.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان؛ کورش مودت امروز سه شنبه ۱۶ آذرماه ۱۴۰۰ در جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه آزاد اروند بیان کرد: خیرین مدرسه ساز نقش مهمی در پیشبرد اهداف مجموعه تعلیم و تربیت استان در حوزه ارتقای شاخص فضای آموزشی ایفا می کنند. مدرسه سازی نیز یکی از کارهای پسندیده و اثرگذار در جامعه است که زمینه برقراری عدالت آموزشی در سراسر استان را فراهم می کند.

 

 

وی در ادامه با اشاره به کسب رتبه اول کشوری در شاخص طرح اهدای تبلت؛ توضیح داد: مجموعه تعلیم و تربیت خوزستان با توزیع ۱۱ هزار تبلت در بین دانش آموزان آموزان کم برخوردار استان گام مهمی در راستای برقراری عدالت آموزشی برداشته است.

 

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در عین حال با اظهار اینکه تدوین اطلس دانش آموزی کمک شایانی به برنامه ریزان حوزه تعلیم و تربیت کرده است؛ خاطرنشان کرد: تدوین این اطلس وضعیت آموزشی دانش آموزان را در یکی از قالب های حضوری، نیمه حضوری و مجازی مشخص کرده است. پکیج آموزشی، شاد؛ حضور در کلاس و مدرسه تلویزیونی قالب های مختلف آموزشی در زیست بوم کرونا هستند.

 

مودت در پایان یادآور شد: شورای آموزش و پرورش منطقه آزاد اروند یکی ای ظرفیت های خوب مجموعه تعلیم و تربیت استان است. در راستای همکاری های مشترک می توان با استفاده از ظرفیت این شورا کمک های شایانی به مناطق آموزش و پرورش آبادان؛ خرمشهر و اروندکنار انجام داد.

به اشتراک بگذارید :