20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ ۱۳:۳۸:۳۹
کد مطلب:  1797857
نگارخانه خورشید در آذربایجان شرقی افتتاح شد
پاشایی: فرهنگ تحقیق و پژوهش دانش آموزی باید نهادینه شود

نگارخانه خورشید در آذربایجان شرقی صبح امروز با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان در کانون امام خمینی (ره) ناحیه 5 تبریز آغاز به کار کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، جعفر پاشایی درآیین افتتاح نگارخانه خورشید بیان کرد: در دنیا آنچه در حوزه کیفیت آموزشی موثر است، استفاده از ابزارهای گوناگون چون آزمایشگاه، نمایشگاه و... است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان ادامه داد: در مسیر کیفی کردن یادگیری هر چه از ابزارهای دیداری و شنیداری چون نمایشگاه استفاده کنیم قطعا عمق یادگیری بیشتر خواهد شد.

وی افزود:  هر کس اثر ماندگار ادبی، علمی، هنری ، فرهنگی دارد حتی بعد از مرگ نیز زنده است و دیگران از آثار او بهره جسته و از آن اقتباس می گیرند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان با بیان این که پویایی آموزش و پرورش به اجرای چنین برنامه هایی است، گفت:در سال تحصیلی جاری 5 برنامه کشوری به میزبانی آموزش و پرورش استان برگزار می شود و خوشبختانه در استان ظرفیت لازم برای انجام این ماموریت های مهم به نحو احسن وجود دارد.

پاشایی با اشاره به پیش رو بودن هفته پژوهش گفت: پژوهش به دو نوع کمی و کیفی است ولی تجربه ثابت کرده است پژوهش های کیفی از ضریب اطمینان بیشتری برخوردار هستند و ما ندگارترند.

 وی خطاب به روسای آموزش و پرورش نواحی و مناطق استان افزود: برای عمومی کردن فرهنگ تحقیق و پژوهش دانش آموزی در استان باید توجه جدی شود./ عباسی بیشک

spp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :