19 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ ۰۸:۴۵:۰۰
کد مطلب:  1797049
وزیر آموزش و پرورش در دیدار با آیت الله اعرافی تصریح کرد:
نگاه ویژه نظام تعلیم و تربیت به دو موضوع «تحول» و «عدالت»

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به این که ستاد همکاری‌های حوزه و آموزش و پرورش، آموزش ابتدایی و دانشگاه فرهنگیان از نقاط استراتژیک وزارت آموزش و پرورش در دولت سیزدهم است، گفت: «نظام تعلیم و تربیت» به دو موضوع «تحول» و «عدالت» نگاه ویژه ای دارد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، یوسف نوری، در سفر یک روزه خود به استان قم و در دیدار با آیت الله اعرافی، مدیر حوزه های علمیه، اظهارکرد: در دوره جدید وزارت آموزش و پرورش با توجه به مباحث جدی پیرامون بودجه، دو موضوع «تحول» و «عدالت» با نگاه ویژه ای دنبال خواهد شد.

نوری، افزود: در خصوص پیاده سازی سندتحول، الگوی پیاده سازی  و مدل پیشنهادی در شورای معاونان ارائه و مورد قبول واقع شده است.

عضو کابینه دولت سیزدهم با اشاره به این که در الگوی جدید پیاده سازی سندتحول بنیادین، مدیر حوزه های علمیه به عنوان لایه اصلی، ناظر اول و اثرگذار مطرح شده است، بیان کرد: در اجرا و پیاده سازی این سند، نگاه دقیق کارشناسی را در لایه های مختلف طراحی و با نظارت چند لایه ای در دستور کار قرار داده‌ایم .

وی ادامه داد: به کارگیری کارشناسان متعهد و متخصص به عنوان لایه های بعدی آن در دستور کار قرار گرفته است.

وزیر آموزش و پرورش گفت: توجه به ستاد همکاری‌ها، آموزش ابتدایی، شبکه سازی و دانشگاه فرهنگیان، از نکاتی است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

به اشتراک بگذارید :