15 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ ۰۸:۵۰:۳۰
کد مطلب:  1796923
پیام تبریک مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی بمناسبت هفته ی ملی مدارس و مراکز غیردولتی

مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی هفته ی مدارس و مراکز آموزشی غیر دولتی را به تمام مدیران، موسسان، فعالان آموزشی و فرهیختگان گرامی تبریک گفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، جعفر پاشایی در پیام خود گفت: دستگاه تعلیم و تربیت استان آذربایجان شرقی  با ایجاد زیر ساخت های لازم در جهت برقراری عدالت آموزشی، همه تلاش و مساعی خود را به کارگرفته تا با یاری و همراهی موسسان و معلمان دلسوز و مدیران و اولیاء ارجمند، افق های نوینی را در عرصه خدمت رسانی بگشاید.

مدیرکل آموزش و پرورش استان افزود: بدون تردید مدیران و معلمان دلسوز، اصلی‌ترین محور تحقق این سیاست ها و برنامه های تحولی آموزش و پرورش در مدرسه می باشند که در کنار همراهی و مشارکت موسسان ارجمند از طریق برنامه ریزی برای گسترش عدالت آموزشی وکیفیت بخشی فعالیت‌های آموزشی و پرورشی تسهیل گر دستیابی به این افق های روشن باشند.

وی در پایان ابراز داشت: بر خود وظیفه می‌دانم ضمن تبریک و گرامیداشت این هفته، از تلاش‌های وافر و همت ستودنی مجموعه بزرگ مدارس و مراکز غیردولتی استان، موسسین، مدیران و کارشناسان محترم شهرستان‌ها و مناطق  تشکر و قدردانی نمایم.

spp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :