15 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ ۱۱:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1795989
مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش در تبریز:
قدرت بهره وری مسابقات قرآن و نماز دانش آموزی مهم تر از اجرا است

جلسه ستاد اجرایی اجلاس سراسری نماز دانش آموزی و پنجمین دوره مسابقات همخوانی و مدیحه سرایی مراکز دارالقرآن کشور به میزبانی آذربایجان شرقی صبح امروز با حضور مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت در باشگاه فرهنگیان تبریز برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، میکائیل باقری در جلسه ستاد اجرایی اجلاس سراسری نماز دانش آموزی و پنجمین دوره مسابقات همخوانی و مدیحه سرایی مراکز دارالقرآن کشور در تبریز گفت: قدرت بهره وری باید قبل و حین و بعدا از مسابقه وجود داشته باشد چرا که فرآیند مهمتر از اجرا برای ما است.

مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش با اشاره به موج بزرگ فعالیت های قرآنی و نهضت نمازخانه سازی مدرسه ای در استان آذربایجان شرقی، افزود: در این چند سال در حوزه پرورشی استان آذربایجان شرقی جزو سه استان برتر کشور بوده و نمونه ای برای کشور است.

وی ضمن تاکید بر اینکه هرکجا با نیت خالص وارد شدیم حتما برکاتش را در زندگی می بینیم، افزود: امسال انشالله سالی راحت و روان خواهیم داشت و صادقانه در کنار شما عزیزان خواهیم بود.

برگزاری بیش از 200 نشست در راستای جریان سازی مسابقات قرآنی

 طاهر علمی در این جلسه گفت: کار برای خدا ترس، منت ندارد چون ما می خواهیم به قران و نماز خدمت کنیم با توجه به این مهم که استان ما عالمان دینی بسیاری را در کشور تربیت کرده است .

معاون فرهنگی و پرورشی استان ادامه داد: قرآن بزرگترین محور اتحاد همه مسلمین است و با اشاره به مسابقات همخوانی در استان افزود: بیش از 200 نشست برگزار کرده ایم که باعث جریان سازی در حوزه مسابقات قرآنی در سطح استان شده است.

وی با بیان اینکه در حفظ سی جز قران کریم بیش از یک سوم دانش آموزان استان شرکت کرده بودند، گفت: امیدواریم فعالیت های قرآنی افزایش یافته تا الگویی برای زندگی نوجوانان و جوانان آینده باشد./ روشنی

spp.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :