19 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ ۱۳:۱۷:۲۳
کد مطلب:  1794323
برنامه های هفته پژوهش شورای تحقیقات در اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان اعلام شد

جلسه شورای تحقیقات در اولین روز هفته پژوهش استانی و به میزبانی گروه تحقیق و پژوهش و دبیرخانه کمیته پژوهش دانش آموزی استان زنجان برگزار شد.

به گزارش اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان زنجان، حسین حسنلو؛ معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان با بیان اینکه پژوهش از ارکان مهم انتقال تجربیات و هویت فرهنگی دستگاه تعلیم و تربیت است و هفته پژوهش را بهترین فرصت جهت شناساندن توانمندان عرصه پژوهش چه در بخش دانش آموزی و چه در بخش همکاران فرهنگی عنوان کرد .

بهروز رجایی؛ رئیس گروه تحقیق و پژوهش، در ادامه از برگزاری برنامه های متنوع پژوهشی و با کیفیت درهفته پژوهش خبر داد و گفت مراسم متمرکز استانی و تجلیل از پژوهشگران برتر در بخش فرهنگی و دانش آموزی در 28 آذرماه با حضور فرهاد کریمی؛ رئیس پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش و محمد حسنی سرپرست پژوهشکده برنامه ریزی مطالعات درسی وکارشناسان نواحی و مناطق 14 گانه و استان زنجان برگزار خواهد شد.

وی گفت: همایش ملی عدالت و تحول در آموزش و پرورش به مناسبت هفته پژوهش در 29 اذرماه 1400 در سالن کنفرانس شهید تجلی با مقاله های متنوع پژوهشی در موضوعات بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، سند تحول بنیادین وعدالت و تحول آموزشی از استان های مختلف کشور برگزار خواهد شد.

رجایی در ادامه از اقدامات اداره انجمن اولیا و مربیان در خصوص تهیه ساز و کار برگزاری کاربست طرح پژوهشی مشارکت والدین در آموزش خانواده که برای مدرسان آموزش خانواده استان برگزار شده است، تقدیر کرد.

به اشتراک بگذارید :