14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ ۱۱:۴۷:۲۱
کد مطلب:  1794101
به همت اداره استثنایی استان برگزار شد؛
آئین تجلیل از دانش آموزان استثنایی حائز رتبه های برتر، به مناسبت روز جهانی معلولین

آئین تجلیل از دانش آموزان استثنایی حائز رتبه های برتر، به مناسبت روز جهانی معلولین در سالن تجلی اداره کل برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، سلامی؛ معاون آموزش ابتدائی ضمن خیر مقدم خدمت میهمانان و تبریک روز جهانی معلولین، از کلیه ی دست اندر کاران حوزه ی استثنایی و دانش آموزان این حوزه که با تلاش خود توانمندی های خود را نشان دادند، تشکر کرد و افزود: کار کردن در آموزش و پرورش استثنایی، روحیه ی الهی و عشق و باور حقیقی می طلبد که هرکس توانایی این کار را ندارد.

باغبانی؛ رئیس اداره استثنایی استان نیز ضمن تبریک این روز مهم گفت: نهاد آموزش و پرورش، باید متناسب با تفاوت های فردی دانش آموزان ارائه خدمت کند تا دانش آموزان را به سمت بالفعل شدن استعدادهای درونی هدایت کند.

وی در ادامه افزود: دانش آموزان استثنایی به همه نشان دادند که با وجود محدودیت ها می توان کاراهای بزرگ و فاخر انجام داد. همچنین مربیان این دانش آموزان در جهت شکوفایی استعدادهای آنها بسیار تلاش می کنند.

باغبانی با اشاره به عدالت آموزشی تأکید کرد: عدالت اجتماعی به این معناست که هر آنچه برای دانش آموزان عادی در نظر می گیریم باید برای دانش آموزان با نیازهای ویژه هم، متناسب با خودشان در نظر بگیریم. لذا برنامه ریزی ها در جهت جشنواره ها و مسابقات فرهنگی و ورزشی و ... در همین راستا است.

در پایان از دانش آموزانی که در جشنواره ها و مسابقات مختلف  از جمله مسابقات فرهنگی و هنری، قرآن، عترت و نماز، عاشورائیان و مسابقات ورزشی رتبه های برتر کسب کردند، تجلیل شد.

 

به اشتراک بگذارید :