14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ ۱۱:۳۸:۱۰
کد مطلب:  1794091
جلسه قرارگاه اجرایی راهیان نور دانش آموزی استان زنجان برگزار شد

جلسه قرارگاه اجرایی راهیان نور دانش آموزی استان با حضور معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان، معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان و دیگر اعضای این قرارگاه در محل سالن جلسات شهید تجلی اداره کل آموزش و پرورش برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، سرهنگ بابایی معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از اهتمام کلیه اعضا در برگزاری مطلوب این برنامه، اظهارداشت: در سال گذشته برنامه راهیان نور که به صورت مجازی و به شکل مطلوب و با استقبال بسیارخوب مخاطبین برگزار شد .

بابایی افزود: می توانیم از ظرفیت شبکه شاد و فضای مجازی  در اجرای هرچه بهتر این برنامه در سال های آتی نیزاستفاده نماییم .

وی بیان کرد: سپاه استان نیز با تمامی ظرفیت های خود،  آمادگی دارد نسبت به برگزاری هر چه مطلوب تر اردوی راهیان نور مشارکت نموده و در رشد و ارتقای کمی و کیفی برنامه های های جانبی این حرکت فرهنگی سهیم باشد.  

جعفر گنج خانلو معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل ضمن تاکید بر اهمیت راهیان نور در فرمایشات مقام معظم رهبری افزود: با توجه به دستور العمل ها،  امسال این برنامه معنوی به صورت ترکیبی برگزار خواهد شد.

وی گفت: در اجرای این برنامه، حفظ سلامت و رعایت پروتکل های بهداشتی جز اولویت اصلی ما است و تمامی موارد در این زمینه به دقت مدنظر قرار خواهد گرفت .

این مقام مسئول با بیان اینکه این برنامه باید با عالی ترین شکل ممکن برگزار شود، افزود: اردوی راهیان نور یک ظرفیت ویژه فرهنگی است که صیانت از آن یک از وظایف ما است و باید تمامی تلاش خود را به خصوص با توحه به شرایط کرونایی مدنظر قرار دهیم .

شایان ذکر است در پایان هر یک از اعضا قرارگاه به بیان نظرات و پیشنهادات خود در راستای هر چه بهتر برگزار شدن راهیان نور مجازی استان پرداختند.

به اشتراک بگذارید :