14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ ۲۱:۰۹:۱۵
کد مطلب:  1793237
پیام مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان  به مناسبت هفته پژوهش‌

مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان  طی پیامی هفته پژوهش‌ را به کلیه همکاران فرهنگی و دانش آموزان پژوهشگر و فعالان عرصه علم و دانش تبریک گفت

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان ؛پیام حسن  مظفری مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان بدین شرح است :

 

به نام خداوند جان آفرین

حکیم سخن در زبان آفرین

بدون تردید تحقیق و پژوهش، کلید توانمند گشایش درهای علم و پیشرفت است. هفته پژوهش و بزرگداشت آن اساسا با هدف اشاعه و ترویج فرهنگ پژوهش شکل گرفته است لذا این هفته فرصت بسیار مغتنمی است تا با ارج نهادن به مقوله پژوهش و نکوداشت پژوهشگران مجموعه آموزش و پرورش گامی در مسیر توسعه جامعه برداشت.

با عنایت به شعار امسال هفته پژوهش آموزش و پرورش «پژوهش مدرسه ای ایران قوی » و  نگاهی متفاوت به تعلیم و تربیت، قطعا معلمان و دانش آموزان پژوهشگر و خلاق باعث ایجاد مدارس پژوهش محور و تحول آفرین خواهد شد که  نه تنها دانش آموزان را برای ایفای نقش مناسب در اجتماع آینده آماده خواهد کرد، بلکه نهایتا عامل توسعه یافتگی و پیشرفت و اعتلای ایران اسلامی خواهد شد.

همچنین امروزه در آموزش و پرورش استان، یکی از نیازهای پژوهشی ما تمرکز بر شناسایی ظرفیت های دستگاه تعلیم و تربیت به ویژه در زیست بوم جدید و یافتن راه کارهای عملی تحقق سند تحول بنیادین و بیانات مقام معظم رهبری (مدظله العالی)در گام دوم انقلاب در آموزش و پرورش است  و من از همه معلمان پژوهشگر و دانش آموزان پرسشگر می خواهم، پژوهش را در مدرسه برای رسیدن به اهداف مورد توجه خود قرار دهند چرا که پژوهش محور توسعه خود و جامعه است .

لذا اینجانب ضمن تبریک به پژوهشگران برتر استان زنجان ، فرارسیدن هفته پژوهش و فناوری را به همه همکاران، معلمان و دانش آموزان عزیز تبریک می گویم و از درگاه ایزدمنان سلامتی و توفیق روزافزون این عزیزان را در ظل توجهات حضرت ولی‌عصر (عج)، خواستارم.

حسن مطفری

مدیرکل آموزش و پرورش استان  زنجان

به اشتراک بگذارید :