12 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ ۱۱:۴۳:۰۰
کد مطلب:  1792521
فولادوند در مراسم روز جهانی معلولین بیان کرد
نیروی انسانی یکی از مهم‌ترین سرمایه های جوامع بشری است

مراسم گرامیداشت روز جهانی معلولین صبح امروز با حضور حسینی معاون وزیر و رئیس سازمان استثنایی کشور؛ فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران ؛ هاشمی مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های تهران ؛ کریمی رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران و دانش آموزان با نیازهای ویژه در محل مدرسه شهید محبی برگزار شد،

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران؛ عبدالرضا فولادوند؛ در این مراسم نیروی انسانی را یکی از مهم‌ترین سرمایه‌های جوامع بشری دانست که دیر به این گنجینه گرانبها توجه کرده ایم.

وی با تاکید بر اهمیت نیروی انسانی اضافه کرد: نیروی انسانی یکی از مهم‌ترین سرمایه های جوامع بشری است که در نبود بقیه منابع می تواند نیرو و منابع ارزشمندی بیافریند.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران افزود: توان‌خواهانی که به عنوان نیروی انسانی آموزش می‌دهیم، از مهم‌ترین سرمایه‌های کشور هستند و به همین دلیل در آموزش و پرورش معاونتی داریم که در حال انجام کارهای بزرگ و ارزشمندی در این حوزه است.

فولادوند همچنین گفت: در زیست‌بوم جدید بعد از کرونا که بیش از 20 ماه است درگیر آن هستیم، نقش های ما تغییر کرده و در حوزه آموزش استثنایی نیز نقش هایمان تا حدی عوض شده است و از آنجا که چالش اصلی کرونا بعد از آن و در دوران پساکروناست؛ امیدواریم که در حوزه استثنایی هم تمهیدات و برنامه های لازم انجام شود و در راستای خدمتگزاری به آینده سازان به ویژه دانش آموزان استثنایی خدمات مناسب و مطلوبی داشته باشیم.

وی در پایان ضمن تقدیر از خیرین مدرسه ساز شهر تهران یادآور شد: اگر خیرین نبودند ما نمی‌توانستیم برنامه‌هایمان را به درستی پیش ببریم

 

به اشتراک بگذارید :