13 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ ۰۸:۵۲:۴۴
کد مطلب:  1792047
امضای توافق نامه همکاری بین معاونت سوادآموزی و اداره آموزش و پرورش استثنایی استان

توافق نامه همکاری بین معاونت سوادآموزی و اداره آموزش و پرورش استثنایی استان به امضا رسید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، در این جلسه که با حضور رؤسا وکارشناسان دو واحد برگزار گردید، علی حیاتی؛ معاون سوادآموزی، ضمن عرض خیر مقدم و تشکر از حضور و همکاری حاضرین در جلسه، بر تلاش در جهت عمل به رهنمود های امام خمینی (ره) و بیانات مقام معظم رهبری در زمینه سوادآموزی تاکید کرد.

وی ضمن اشاره به توانمندی و ظرفیت های بسیار خوب اداره آموزش و پرورش استثنایی گفت: این پتانسیل می تواند در پیشبرد اهداف معاونت سوادآموزی و ارتقای حوزه سوادآموزی تاثیر بسزایی داشته باشد.

حیاتی در این جلسه به موضوع جذب و شناسایی بی سوادان و کم سوادان اشاره کرد و گفت: مسئله بسیار مهم ما در حوزه سوادآموزی موضوع جذب و شناسایی است  و این مسئله برای ما و همکاران اهمیت خاصی دارد، لذا امیدواریم با همکاری اداره آموزش و پرورش استثنایی بتوانیم نیازهای بی سوادان عزیز را برطرف کنیم.

باغبانی؛ رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی استان ضمن تشکر و قدردانی از هماهنگی های لازم جهت برقراری این جلسه اظهار داشت: در راستای سواد آموزی و مهارت افزایی، ما با تمام توان و ظرفیت های اداره آموزش و پرورش استثنایی در سطح استان به حوزه سوادآموزی کمک خواهیم کرد.

وی اظهار داشت دو واحد با توجه به ظرفیت ها و علاقمندی به همکاری مشترک، انشاالله فراتر از توافق نامه اقدام خواهند کرد و بر ایجاد و استفاده از ظرفیت مراکز یادگیری محلی بر عملیاتی واجرایی کردن توافق نامه تأکید کرد.

به اشتراک بگذارید :