14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ ۱۱:۴۸:۱۱
کد مطلب:  1791529
پیام تقدیر و تشکر مدیر کل آموزش و پرورش استان از  معلم فداکار " تیمور کریمی"

مدیر کل آموزش و پرورش استان ، طی پیامی از زحمات تیمور کریمی دبیر دبیرستان امیرکبیر 1 ، با اینکه یک روز پیش عمل جراحی مهمی را پشت سر گذاشته بود و از بیمارستان ، تدریس آنلاین خود را برای دانش آموزان ارایه کرد ، تقدیر نمود .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان ، حسن مظفری ، مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت : از زحمات بی شائبه و شبانه روزی تمامی معلمان استان به ویژه در ایام کرونا که با تدریس آنلاین در فضای مجازی از هیچ تلاشی برای آموزش به شاگردان خود دریغ نکردند و حضور آنها حتی بسیار پر رنگ تر از قبل احساس شد و خانواده ها گوشه ای از زحمات بی دریغ معلم ها را درک کردندتقدیرو تشکر می کنم .

مظفری در ادامه افزود : همکار ارجمند جناب آقای تیمور کریمی که در راستای رشد و اعتلای علمی و تربیتی دانش آموزان استان ، متعهدانه و ایثارگرانه در حال خدمت است ، مثالی از هزاران همکار عزیز استان است که جان و سلامتی خود را برای سرافزاری ایران اسلامی و آموزش فرزندان این مرز و بوم ایثار کرده اند .

وی ادامه داد : ضمن تقدیر مجدد از این معلمان فداکار استان که با وجدان کاری بالا و روحیه ای خستگی ناپذیر و همچون پدر و مادری دلسوز، که از طریق آموزش آنلاین و حضوری ، کلاس های درس را به بهترین شکل برگزار می کنند،  از خداوند متعال طلب سلامتی و شادابی و طول عمر با عزت و عظمت برای معلمان گرامی و خانواده محترمشان مسئلت دارم . 

شایان ذکر است ،جناب آقای تیمور کریمی نماینده دبیران دبیرستان امیرکبیر 1 ، با  33 سابقه تدریس با اینکه یک روز پیش عمل جراحی مهمی را پشت سر گذاشته بود از بیمارستان بهمن زنجان تدریس آنلاین خود را برای دانش آموزان دبیرستان امیرکبیر 1 ارائه نمود . 

به اشتراک بگذارید :