22 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ ۲۲:۰۸:۲۱
کد مطلب:  1791487
با حضور معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش مازندران؛
آیین تجلیل از پیشکسوتان فرهنگی آموزش و پرورش مرزن آباد برگزار شد

آیینی با حضور معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش مازندران از پیشکسوتان فرهنگی آموزش و پرورش مرزن‌آباد که در سال جاری به کسوت بازنشستگی نائل شدند، تجلیل شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ آئین تجلیل از بازنشستگان فرهنگی آموزش و پرورش مرزن آباد با حضور منصورکیایی معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش مازندران، حسینی فرماندار چالوس، ردایی بخشدار مرزن آباد، تیمورنژاد مدیر آموزش و پرورش کلاردشت، کرمی رئیس شورای شهر مرزن آباد و تقوی رئیس آموزش و پرورش مرزن آباد برگزار شد.

بهروز منصورکیایی در این آئین ضمن تقدیر از همکارانی که سالیان سال عمر خود را در سنگر تعلیم و تربیت در جهت تحقق اهداف عالیه نظام آموزشی گذرانده و در این خصوص از هیچ کوششی دریغ نکردند گفت: شما معلمانی هستید که مانند شمع سوختید و به دیگران روشنایی بخشیدید.

وی افزود: نمود این موضوع همین فرهیختگان و دانش‌آموزانی است که تحویل جامعه داده‌اید.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش مازندران با اشاره به جایگاه والایی که دین مبین اسلام برای علم و مقام معلم قائل شده، تصریح کرد: نقش اثرگذار معلم در سطح جامعه بسیار بارز است و در توسعه کشور نیز کاملا محسوس بوده و به چشم می‌آید.

وی خطاب به بازنشستگان یادآور شد: هیچگاه درب ادارات آموزش و پرورش و مدارس به روی شما بسته نیست و شما صاحبان اصلی این خانه هستید. از این رو همواره به مدارس سر بزنید و تجارب خود را در اختیار معلمان جوان قرار دهید تا از تجارب ارزنده شما استفاده کنند.

در پایان این مراسم با اهدای لوح سپاس و هدیه از تلاشهای سی ساله این پیشکسوتان، تقدیر شد.

به اشتراک بگذارید :