23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ ۲۱:۲۷:۲۶
کد مطلب:  1791471
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش مازندران در جمع مدیران مدارس ابتدایی مرزن‌آباد:
از اول آذر آموزش صرفا مجازی ممنوع است

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش مازندران در جمع مدیران مدارس ابتدایی منطقه مرزن‌آباد گفت: از اول آذر آموزش صرفاً مجازی ممنوع است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «بهروز منصورکیایی» در جلسه مدیران مدارس ابتدایی منطقه مرزن‌آباد که با حضور ردایی بخشدار منطقه، کرمی رئیس شورای شهر و تقوی رئیس آموزش و پرورش مرزن‌آباد برگزار شد، ضمن تشکر از مدیران مدارس که در چندماه اخیر در دوران کرونا دانش‌آموزان را به سمت حضور در مدارس هدایت کردند گفت: تقدم سلامت دانش آموزان و همکاران بسیار مهم و جدی است.از همین رو بحث اقتضایی بودن بازگشایی مدارس مطرح شد.

وی تأکید کرد: انعطاف حداکثری و تدریجی بودن در بازگشایی مدارس همراه با اقناع سازی خانواده ها و نظارت حداکثری در اولویت باشد.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش مازندران اضافه کرد: تصمیماتی که در مدرسه اتخاذ می شود حتما به تصویب شورای مدرسه برسد و اطلس یادگیری و نقشه راه آموزشی مدارس تدوین شده و در دسترس باشد و حتما به اطلاع اولیا نیز برسد.

وی خواستار رعایت پروتکل های بهداشتی و استفاده از مدرسه تلویزیونی، درسنامه و بسته های آموزشی برای دانش‌آموزان مناطق صعب العبور شده و خاطرنشان کرد: از اول آذر امسال هیچ مدرسه ای نمی تواند فعالیت صرفا مجازی در آموزش داشته باشد و دانش‌آموزان باید حتما به صورت حضوری نیز در مدرسه حاضر شوند.آموزشها نیز به اقتضای مدارس به صورت ترکیبی از مجازی و حضوری باشد. در صورتی که تعداد دانش آموزان در مدرسه‌ای زیاد باشد باید گروهبندی شوند و به صورت نوبتی در مدرسه حاضر شوند.

منصورکیایی پس از پایان این جلسه، با همراهی حسینی فرماندار چالوس، ردایی بخشدار مرزن‌آباد، تیمورنژاد مدیر آموزش و پرورش کلاردشت، تقوی رئیس آموزش و پرورش مرزن‌آباد و کرمی رئیس شورای شهر مرزن‌آباد از دبستان نماز این منطقه بازدید کرده و در جریان روند آموزش حضوری، اطلس آموزشی و نقشه راه آموزشی مدرسه قرار گرفت.

این مقام مسئول در این بازدید در خصوص مرمت، بازسازی و شاداب سازی مدرسه تأکید کرد.

مقرر شد تا مساعدت‌هایی از سوی بخشداری مرزن آباد و فرمانداری چالوس برای خرید تجهیزات مدرسه صورت پذیرد.

به اشتراک بگذارید :