13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ ۱۲:۱۸:۳۸
کد مطلب:  1791019
رییس اداره فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی آموزش و پرورش فارس خبر داد:
125 کانون فرهنگی و تربیتی در فارس مشغول فعالیت هستند

رییس اداره فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی آموزش و پرورش فارس گفت: در فارس 125 کانون فرهنگی تربیتی وجود دارد که کانون سمیه به عنوان دبیرخانه کانونهای قطب 5 کشوری انتخاب شده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، هرمز جعفری  در نشست هم اندیشی قطب 5 کانونهای فرهنگی تربیتی کشور با حضور روسای ادارات فرهنگی و تربیتی اصفهان، بوشهر، خوزستان، فارس، کرمان و هرمزگان در شیراز گفت: این اولین جلسه ی حضوری است که قطب 5 بعد از 2سال شرایط سخت کرونایی برگزار می شود.

رییس اداره فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی آموزش و پرورش فارس گفت: امیدواریم در این جلسه تصمیماتی گرفته شود که به درد دانش اموزان و معلمان هنرمند بخورد و آنان را نسبت به مسایل فرهنگی و هنری مشتق تر کند.

جعفری گفت: خوشبختانه به مدد فعالیت های هدفمند کانونهای فرهنگی تربیتی توانسته ایم دانش اموزان توانمندی در اجرا و نمایش و ... کشف و هدایت کنیم.

وی افزود: باید کانونهای فرهنگی تربیتی  به سمت و سویی حرکت کنند تا با یک نیاز سنجی دقیق به کتاب هایی برای نوجوانان و جوانان در این کانونها تالیف شود.

رییس اداره فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی آموزش و پرورش فارس گفت: از شایع ترین و ضروری ترین مسایلی که در کانونها باید دنبال شود بحث استفاده از افراد خلاق در مدیریت کانونها است که این امر  نسبت مستقیمی با موفقیت کانونها دارد.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :