14 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ ۰۸:۳۴:۲۵
کد مطلب:  1790437
برگزاری جلسه مشترک شورای توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز و شورای قرآن،عترت و نماز استان

جلسه مشترک شورای توسعه و ترویج فرهنگ اقامه نماز و شورای قرآن،عترت ونماز استان با حضور معاونین اداره کل آموزش و پرورش و رئیس ستاد اقامه نماز استان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی  اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان جعفر گنج خانلو معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل استان زنجان ضمن تقدیر و تشکر از تلاش دغدغه مندان اقامه و ترویج فرهنگ نماز افزود: اکنون که در آستانه برگزاری اجلاسیه نماز استان قرار داریم و بنا به اهمیت موضوع، دستگاه تعلیم و تربیت استان آماده همکاری با ستاد اقامه نماز، در برگزاری هرچه باشکوهتر این اجلاسیه می باشد.

گنج خانلو تاکید کرد: در هفته قرآن علاوه بر فعالیت های قرآنی در مدارس و مراکز دارالقرآن، به آموزش عملی نماز در مدارس ایتدایی توجه ویژه مبذول خواهد شد.

وی در پایان گفت: امیدواریم باهمکاری معاونین محترم اداره کل ، فرهنگیان و اولیای دانش آموزان گام های مثبتی دراین خصوص برداشته شود.

یوسفی رئیس ستاداقامه نماز استان نیز با اشاره به شعار اجلاسیه نماز،گفت: از سال 1397 شعار اجلاسیه نماز"پیوند نماز خانه ، مسجد و مدرسه" بوده و در پی آن هستیم که این شعار بطور کامل عملی شود.

وی به اجلاسیه نماز استان اشاره داشت و خاطر نشان کرد: بخاطر شرایط کرونایی 2 سال است که اجلاسیه نماز برگزار نشده و امسال با یاری خدا و مساعدت مسئولین دستگاه های مختلف، فرهنگیان، اولیا، خانواده های معزز شهدا، ایثارگران وجانبازان استان برنامه های مفیدی در اجلاسیه برگزار خواهد شد

 

گفتنی است در این جلسه درباره تمهید مقدمات اجلاسیه نماز بحث وتبادل نظر صورت گرفت.

به اشتراک بگذارید :