20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ ۰۸:۰۵:۴۳
کد مطلب:  1790339
موفقیت کودکان‌نقاش ایرانی، درپنجمین‌مسابقه بین‌المللی نقاشی کشوررومانی

۱۰ عضو مراکز فرهنگی‌-هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از پنجمین مسابقه بین‌المللی نقاشی کشور رومانی یک جایزه بزرگ و ۹ نشان طلا و دیپلم افتخار دریافت کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، این مسابقه با موضوع «شهر و محل زندگی شما» در سال ۲۰۲۱برگزار شد و از میان ۱۸۰۰اثر از ۱۵کشور، ۱۰کودک ایرانی موفق به کسب جایزه، نشان و دیپلم افتخار این رویداد بین‌المللی شدند.

بر اساس این گزارش، « کیمیا پوررضایی» ۹ساله از کانون بهبهان استان خوزستان در این مسابقه، جایزه بزرگ و دیپلم افتخار را از آن خود کرد.

همچنین «آیسا جافری» ۷ساله از کانون خرم‌آباد استان لرستان، «فرشته عبدی» ۱۲ساله و «حدیثه عالمی» ۱۰ساله هر دو از کانون شیرین‌سو استان همدان، «الناز خدابخشی» ۱۰ساله از کانون چرمهین استان اصفهان، «نگین یارعلی» ۱۴ساله از کانون داران استان اصفهان، «نیکو جنتی» ۱۲ساله از کانون ملک‌شهر استان اصفهان، «ستایش نصوحی» ۱۱ساله از کانون مبارکه استان اصفهان، «نیروانا روستایی» ۱۰ساله از کانون اهواز استان خوزستان و «بیتا جدی» ۱۰ساله از کانون گرمی استان اردبیل، از مسابقه بین‌المللی رومانی نشان طلا و دیپلم افتخار دریافت کردند.

در این گزارش آمده است، یک نشان طلا نیز از این مسابقه به امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تعلق گرفته است.

شایان ذکر است؛ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با ارسال ۳۰اثر در مسابقه بین‌المللی نقاشی رومانی با موضوع «شهر و محل زندگی شما» شرکت کرد که ۱۰نقاشی کودکان و نوجوانان برگزیده‌ پنجمین مسابقه بین‌المللی نقاشی رومانی شد.

نقاشی های برگزیده را اینجا ببینید.

به اشتراک بگذارید :