15 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ ۱۱:۵۰:۰۸
کد مطلب:  1789515
فولادوند در جلسه آموزش مجموعه قوانین و مقررات تخلفات اداری بیان نمود
با توانمندسازی جمعیت هدف؛تخلفات به حداقل می رسد

صبح امروز جلسه آموزش مجموعه قوانین و مقررات تخلفات اداری ویژه مدیران مناطق؛ شورای معاونین؛ مسئولین اموراداری؛حقوقی و کارشناسان دوره های تحصیلی ابتدایی و متوسطه در محل سالن شهید جهرمی برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران؛ عبدالرضا فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در جلسه آموزش مجموعه قوانین و مقررات تخلفات اداری با اشاره به اینکه این نشست یک کلاس درس به تمام معناست؛ اظهارداشت: این جلسه در راستای توانمندسازی همکاران فرهنگی و آشنا ساختن کارکنان با حقوق قانونی خود در محل کار تدارک دیده شده است؛ زیرا کاهش تخلفات رابطه مستقیم با آموزش دارد و  هرچه بتوانیم جمعیت هدف را توانمندتر کنیم, میزان تخلفات اداری و پرونده ها به حداقل می رسد.

خواجویی رئیس هئیت رسیدگی به تخلفات اداری آموزش و پرورش شهر تهران نیز ضمن ارایه گزارش عملکرد و آسیب شناسی بیان نمود: در شهر تهران با عنایت به فعالیت هایی که در رابطه با توانمند سازی صورت گرفته، تلاش شده تا شاهد کاهش پرونده های تخلفات باشیم.

در ادامه اژدرپور و امیدعلی از اساتید دفتر هماهنگی هیاتهای رسیدگی به تخلفات اداری به آموزش مجموعه قوانین و مقررات تخلفات اداری پرداختند.

اژدرپور با اشاره به افزایش حساسیت نسبت به انجام وظایف اداری و کاهش تخلفات با ارایه تعریف از تخلف و وظایف هیات های بدوی به آموزش مجموعه قوانین پرداخت و تاکید نمود: هیات یک محکمه قضاوتی؛ شبه قضایی؛ کیفری؛ اداری؛ اختصاصی است و مبنای کار ما قانون است. هر رفتاری که ترک فعل باشد و خلاف شئون کارمند و اداری باشد؛ آن رفتار تخلف محسوب می شود.

شایان ذکر است عصر امروز نیز آموزش مجموعه قوانین و مقررات تخلفات اداری ویژه مدیران؛ معاونین؛ معلمان و کادر آموزشی و اجرایی مدارس آموزش وپرورش شهر تهران نیز با حضور خرم نماینده وزیر و مدیرکل دفتر هماهنگی هیاتهای رسیدگی به تخلفات اداری وزارت آموزش و پرورش توسط قنبرنژاد و آقاجانی اساتید دفتر هماهنگی هیاتهای رسیدگی به تخلفات اداری برگزار شد.

در این جلسه آموزشی که از طریق شبکه شاد به مدیران و همکاران فرهنگی مدارس شهر تهران ارایه شد؛ پیرامون اعمال و رفتار خلاف شئون شغلی و اداری ؛ نقض قوانین ؛ ایجاد نارضایتی در ارباب رجوع , ترک خدمت در خلال ساعات موظف اداری, تسامح در حفظ اموال و اسناد و وجوه دولتی؛ ارایه گواهی یا گزارش خلاف واقع در امور اداری؛ سو استفاده از مقام و موقعیت اداری و ... توضیحاتی توسط اساتید حاضر به مخاطبان ارایه گردید.

 

به اشتراک بگذارید :