26 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۳ ۰۹:۰۰:۰۰
کد مطلب:  39EMq1hi
مدیر آموزش و پرورش چهاردانگه:
فانی وزیر شایسته و متخصصی در دولت تدبیر و امید است

مدیر اداره آموزش و پرورش چهاردانگه در نشست شورای معاونین منطقه که به مناسبت فرارسیدن هفته دولت و در راستای تشریح سیاست های وزارت آموزش و پرورش و اهم موضوع های مورد بحث در سی و سومین اجلاس روسای آموزش و پرورش سراسر کشور برگزار شد، دکتر فانی را وزیری شایسته و توانمند در دولت تدبیر و امید برشمرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، هادی حنیف نیا، مدیر آموزش و پرورش منطقه چهاردانگه، در این نشست ضمن تبریک فرارسیدن هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر از این شهیدان گرانقدر به عنوان الگوهای مدیریتی موفق در ایران اسلامی یاد کرده و گفت: امروز آموزش و پرورش بر خود می بالد که این عزیزان متعلق به خانواده بزرگ آموزش و پرورش هستند.

وی ضمن تأکید بر این امر که اگر بخواهیم الگوی مدیریتی این شهداء را در آموزش و پرورش سرمشق کارهای خود قرار بدهیم، افزود: باید اذعان کنیم که دکتر فانی وزیر فرهیخته آموزش و پرورش ادامه دهنده راستین آرمانهای این دو شهید بزرگوار در آموزش و پرورش دولت تدبیر و امید هستند.

 حنیف نیا، در بخش دیگری از سخنان خود به تشریح مباحث و دستاوردهای سی و سومین اجلاس روسای آموزش و پرورش سراسر کشور پرداخته و ادامه داد:  امروزه دیگر نمی توان جامعه و آموزش و پرورش را با ابزار 30 سال پیش اداره کرد و دقیقا به همین جهت باید در قدم اول به شناسایی صحیح مشکلات و چالش های اساسی نظام تعلیم و تربیت کشور پرداخت.

این مقام مسئول آینده پژوهی در آموزش و پرورش را یکی دیگر از تاکیدات دکتر فانی برای کلیت نظام آموزشی دانسته و اظهار داشت: نظامی که ما برای آن برنامه ریزی می کنیم باید حاصل تصور ما از آینده باشد.

 حنیف نیا در بخش دیگری از سخنان خود از افزایش نزدیک به 82 درصدی بودجه آموزش و پرورش در سه سال دولت تدبیر و امید خبر داده و خاطر نشان کرد: علیرغم عدم تحقق بودجه سال 1394 که از آن سال به عنوان بدترین سال شرایط مالی بعد از انقلاب یاد می شود، با پیگیری های دکتر فانی بودجه آموزش و پرورش تا 108 درصد تخصیص پیدا نموده و این در نوع خود اقدامی بی نظیر به حساب می آید.

به اشتراک بگذارید :