16 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ ۲۲:۴۳:۳۵
کد مطلب:  1788663
نشست ستاد بزرگداشت هفته پژوهش در آموزش و پرورش خوزستان برگزار شد

ستاد بزرگداشت هفته پژوهش با حضور معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش خوزستان و رئیس پژوهشکده تعلیم و تربیت تشکیل جلسه داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان؛ نشست ستاد بزرگداشت هفته پژوهش در آموزش و پرورش خوزستان با حضور عزیز اله آروین؛ معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع و خلیل ناصری پور، رئیس پژوهشکده تعلیم و تربیت استان و معاونین پژوهشی مناطق و نواحی استان برگزار شد‌.

گفتنی است در این نشست، عزیز  آروین، معاون پژوهش و برنامه ریزی و توسعه منابع ضمن اشاره به برنامه های هفته پژوهش، بر لزوم استفاده از ظرفیت دکترمعلم ها تاکید کرد.


همچنین وی با اشاره به جایگاه پژوهش در تحقق برنامه های عملکردی مجموعه تعلیم و تربیت استان بر لزوم حرکت به سمت پژوهش های کاربردی در سطح آموزش و پرورش تاکید داشت‌.


شایان ذکر است که در ادامه این برنامه؛ خلیل ناصری پور؛ رئیس پژوهشکده تعلیم و تربیت استان با اشاره به برنامه های ویژه پژوهشکده در پیاده سازی راهبردهای پژوهشی در سطح مدارس بر نقش جشنواره هایی از قبیل معلم پژوهنده در تحقق پژوهش توسعه محور در استان تاکید کرد.

همچنین ناصری به بازتعریف و هدایت فراخوان اولویت های پژوهشی به سمت حل مشکلات و چالش های پیش روی مجموعه تعلیم و تربیت استان اشاره کرد.

به اشتراک بگذارید :