17 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۳ ۱۴:۲۳:۰۸
کد مطلب:  RkZtXbVO
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در آئین پایانی طرح های ابتدایی:
اولویت اصلی آموزش و پرورش در حوزه ابتدایی پرداختن به طرح تدبیر است

آئین پایانی جشنواره طرح های ابتدایی با حضور محمد احسانی، معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، و مسئولین اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 بهارستان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در این آئین محمد احسانی، معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: اولویت اصلی آموزش و پرورش در حوزه ابتدایی در سال تحصیلی96-95 پرداختن به طرح تدبیر می باشد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از برگزاری کنندگان این آئین باشکوه خطاب به مدیران مقطع ابتدایی و مدعوین ادامه داد: همه فعالیت ها و برنامه مدیران مدارس در قالب طرح تدبیر انجام می پذیرد.ویژگی اصلی طرح این است که مدیران مجری، خودارزیابی دارند و با ترسیم وضع موجود میزان تغییر را در پایان سال با ارزیابی پایانی مشاهده می کنند و فعالیت هر مدرسه فقط با خودش سنجیده می شود.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: رسالت آموزش ابتدایی در حوزه اولیا پرداختن به ارزشیابی کیفی توصیفی ،در حوزه دانش آموزی گسترش بستر سازی مناسب جهت پژوهش دانش آموزی و در حوزه معلمان درس پژوهی و مهندسی آموزشی می باشد.

شایان ذکر است در پایان آئین از130نفر از منتخبین طرح ها و برنامه های آموزش ابتدایی تقدیر شد.

به اشتراک بگذارید :