12 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ ۰۹:۴۵:۰۰
کد مطلب:  1787439
بهارلو در جلسه مشترک شاخه اداری و مالی با مدیر منطقه 14 بیان کرد
تقویت توسعه مدیریت آموزشگاهی در آموزش و پرورش

جلسه مشترک شاخه اداری و مالی با سرپرستی بهارلو ، معاون پشتیبانی آموزش و پرورش شهر تهران به میزبانی منطقه 14 با حضور نمایندگان مدیران دوره های تحصیلی و اعضای شورای مالی منطقه در سالن شورای اداره برگزار گردید .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر  تهران؛ نشست هم اندیشی محسن بهارلو ؛ معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش شهر تهران با جهانشاهی؛ مدیر و همکاران آموزش و پرورش منطقه14 برگزار شد.

ابتدا جهانشاهی مدیر منطقه ضمن خدا قوت و خیر مقدم به مدعوین و مهمانان گزارش مختصری از اهم اقدامات و موفقیت های منطقه  در کسب رتبه اول درآمد و واریزی به خزانه در مهر ماه ، رتبه اول کشوری در فعالیت در فضای مجازی و بسترشاد در سال گذشته؛راه اندازی و افتتاح بخش رادیولوژی درمانگاه فرهنگیان منطقه 14؛ اخذ 40 برگ سند تک برگی از املاک منطقه و ...ارایه نمود

در ادامه بهارلو معاون معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش شهر تهران با تاکید بر تقویت توسعه مدیریت آموزشگاهی در آموزش و پرورش، ضمن تشکر از جهانشاهی و تبریک چنین موفقیت هایی در این شرایط سخت کرونایی و تشکر از میزبانی مدیریت و مجموعه آموزش و پرورش منطقه 14 در برپایی این جلسه ، پیرامون باز خوانی آئین نامه اجرایی مدارس، سرویس حمل و نقل دانش آموزی ، فرآیند آموزش مجازی ، بازنشستگی ، مدیریت بحران ، ساماندهی نیروی انسانی ، توزیع کتب درسی ، حق الزحمه ها ، رتبه بندی معلمان ، سرانه مدارس و ... به بحث و تبادل نظر پرداخت.

بهارلو معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش شهر تهران ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های انجام شده، عنوان کرد؛ مهمترین اصل در راستای رشد و ترقی جامعه، توسعه مدیریت آموزشگاهی در آموزش و پرورش است.

برای مشاهده  تصاویر بر روی لینک زیر کلیک کنید . 

https://th14-tehran.medu.ir/fa/media-archive/image/122279?ocode=90111401

به اشتراک بگذارید :