21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ ۰۹:۱۴:۵۴
کد مطلب:  1785385
با حضور رئیس اداره مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌ها برگزار شد؛
جلسه بررسی و تدوین شاخص‌های نیازسنجی و توسعه متوازن مدارس و مراکز غیردولتی برای سال تحصیلی 1400-1401

بررسی و تدوین شاخص‌های نیازسنجی و توسعه متوازن مدارس و مراکز غیردولتی با حضور کارشناسان این حوزه انجام شد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش استان اصفهان در هفتمین روز از آذرماه 1400، جلسه بررسی و تدوین شاخص‌های نیازسنجی و توسعه متوازن مدارس و مراکز غیردولتی برای سال تحصیلی 1400-1401 با حضور وحید محمودی رئیس اداره مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌ها، سلطانی رئیس اداره آموزش ابتدایی و کارشناسان اداره مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌ها و معاونت آموزش، صاحب‌نظران این حوزه و نماینده مدارس غیردولتی برگزار شد.

در این جلسه محمودی اظهار داشت: هدف از تشکیل این جلسه استفاده از نظرات و دیدگاه‌های افراد متخصص در حوزه مدارس و مراکز غیردولتی به‌منظور برنامه‌ریزی و تعیین شاخص‌های لازم در جهت سنجش نیاز مناطق و نواحی برای توسعه متوازن مدارس و مراکز غیردولتی است.

وی افزود: در این راستا باید با انجام مطالعات میدانی اولویت‌ها، نیازها، تعداد مدارس غیردولتی، تعداد صندلی خالی، بافت جمعیتی، کمبود نیروی انسانی و... مدنظر قرار گیرد و توسعه مدارس و مراکز غیردولتی در سال تحصیلی 1401 – 1400 با فرایند نیازسنجی کارشناسی شده انجام شود.

همچنین در ادامه مدعوین به بیان نقطه‌نظرات خود پرداختند و مقرر شد در جلسه‌ای دیگر با حضور اعضا، شاخص‌های لازم در راستای نیازسنجی و توسعه متوازن تدوین شود.
 

به اشتراک بگذارید :