20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ ۱۱:۳۰:۵۴
کد مطلب:  1783935
سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش:
نخستین همایش ملی «تربیت در زیست بوم جدید» برگزار می شود

سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش از برگزاری نخستین همایش ملی «تربیت در زیست بوم جدید» خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، حسن شربت دار گفت: نخستین همایش ملی «تربیت در زیست بوم جدید»" با همکاری اداره کل امورتربیتی، مشاوره و مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی و اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و با مشارکت دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی برگزار می شود.

شربت دار، در مورد زمان  و نحوه دریافت  مقاله ها گفت: زمان دریافت مقاله ها از تاریخ 20 آبان 1400 لغایت 25 دی ماه 1400 است. و ارسال مقاله ها از طریق وب سایت همایش به نشانی http://ncene.sru.ac.ir امکان پذیر است.

وی افزود: پس از داوری مقاله های ارسالی، همایش تجلیل از نویسندگان مقاله های برتر در اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد.  همچنین به  همه نویسندگان مقاله های پذیرفته شده، گواهی پذیرش مقاله اهدا خواهد شد.

سرپرست معاونت پرورشی و فرهنگی در ادامه با اشاره به مستند سازی این مقاله ها گفت:  همه مقاله ها، در پایگاه های استنادی علوم جهان اسلام (ISC) و سیویلیکا (CIVILICA) نمایه خواهند شد و مقاله های برتر در قالب یک کتاب، چاپ و به عنوان منبع محتوایی در برنامه ریزی ها و دوره های آموزشی نیروهای حوزه پرورشی مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت.

به اشتراک بگذارید :