15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ ۱۰:۱۰:۰۲
کد مطلب:  1783651
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در دومین یادواره شهدای فرهنگی استان خوزستان بیان کرد:
بسیج یک مکتب تحولی در همه عرصه های کشور است/فرهنگ بسیجی عامل توسعه جامعه در همه سطوح است

مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با بیان اینکه بسیج مکتبی جامع و اثرگذار در جامعه است؛ بیان کرد: فرهنگ بسیجی عامل توسعه همه جانبه کشور است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خوزستان؛ کورش مودت امروز یکشنبه ۷ آذرماه ۱۴۰۰ در دومین یادواره شهدای فرهنگی استان خوزستان اظهار کرد: استان خوزستان ۲ هزار و ۸۰۰ دانش آموز شهید و ۳۰۵ معلم شهید را تقدیم انقلاب کرده است و همچنین اولین شهید مدافع حرم از همکاران فرهنگی استان خوزستان است که افتخاری برای مجموعه تعلیم و تربیت استان است.


وی در ادامه با بیان اینکه فرهنگیان خوزستانی در هر شرایطی در کنار نظام و مردم بودند و سرمایه اجتماعی عظیم را کسب نمودند؛ توضیح داد: فرهنگیان بسیجی با مشارکت بالای خود در طرح شهید سلیمانی در زیست بوم کرونا کمک شایانی به مجموعه بهداشت و درمان استان داشتند و موفق شدند با همدلی و همیاری با سایر اقشار جامعه تصویری از ایثار و فداکاری از خود به نمایش بگذارند که شایسته تقدیر و تشکر است.


مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان در عین حال با اظهار اینکه بسیج یک فرهنگ ارزشمند در جامعه است؛ خاطرنشان کرد: فرهنگ بسیجی عامل توسعه است و کشور ما امروز به این تفکر نیاز ویژه دارد. بسیج نگرشی است که هر کسی متصف به آن در حوزه های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی باشد می تواند با خلاقیت بهترین عملکرد را در نقش خود داشته باشد. 


مودت در پایان یادآور شد: کشور ما در عرصه های مختلف به تفکر بسیجی نیاز دارد چرا که این تفکر یعنی فداکاری، ایثار و از خود گذشتگی در راه خدمت به مردم و این همان عنصری است که نیاز امروز جامعه است.

به اشتراک بگذارید :