20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ ۱۰:۳۳:۰۰
کد مطلب:  1783527
فولادوند در کمیته هماهنگی و پشتیبانی توسعه آموزش و پرورش استثنایی عنوان نمود
اهمیت مناسب سازی فضاهای آموزشی برای حضوردانش آموزان بانیازهای ویژه درمدارس خاص ومدارس پذیرا

کمیته هماهنگی و پشتیبانی توسعه آموزش و پرورش استثنایی برگزار شد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران فولادوند در کمیته هماهنگی و پشتیبانی توسعه آموزش و پرورش استثنایی؛ با گرامی داشت یاد و خاطره ۳۶ هزار دانش آموز شهید و پنج هزار فرهنگی شهید با اشاره به اهمیت مناسب سازی فضاهای آموزشی برای حضور دانش آموزان با نیازهای ویژه در مدارس خاص و مدارس پذیرا؛ در خصوص هم‌افزایی و انسجام بین دستگاه های مرتبط با آموزش و پرورش و آموزش و پرورش و تسهیل فرآیند در اجتماعی شدن آموزش و پرورش استثنایی و همچنین بهره‌گیری از ظرفیت‌های بومی منطقه‌ای تصریح کرد.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران از افتتاح سه واحد آموزشی مختص دانش آموزان استثنایی خبر داد و خواستار مناسب سازی و استاندارد سازی سالن های ورزشی برای دانش آموزان با نیازهای ویژه شد.

در این نشست سیاست های کلی کمیته توسط شهناز کریمی رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی آموزش و پرورش شهر تهران تشریح شد و محدوده فعالیت ها معین گردید.

همچنین رضائی معاونت توسعه و پشتیبانی اداره کل نوسازی مدارس استان تهران نیز با اشاره به تلاش های صورت گرفته پیرامون؛ افتتاح سریع سه مدرسه ویژه دانش آموزان با نیازهای ویژه اظهار کرد: خدمت به این قشر آسیب پذیر و تعمیر و تجهیز مدارس استثنایی با جدیت پیگیری می شود.

 

به اشتراک بگذارید :