15 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ ۱۴:۱۹:۳۱
کد مطلب:  1782917
فولادوند در جلسه هم اندیشی شناسایی آسیب های دوران کرونا بر دانش آموزان و تدوین بسته ترمیمی بیان نمود
آموزش عوامل اجرایی حرف اول را می‌زند

صبح امروز دومین جلسه هم اندیشی شناسایی آسیب های دوران کرونا بر دانش آموزان و تدوین بسته ترمیمی در محل سالن شهید جهرمی برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران؛عبدالرضا فولادوند در دومین جلسه هم اندیشی شناسایی آسیب های دوران کرونا بر دانش آموزان و تدوین بسته ترمیمی؛ اظهارداشت: می بایست در دوران پسا کرونا سیستم آموزش را تقویت کنیم و د راین خصوص، آموزش عوامل اجرایی حرف اول را می‌زند.
وی با اشاره به اینکه به بهترین نحو ترسیمی از وضع موجود داشته باشیم افزود: در راستای حل مساله ، برنامه ریزی لازم و گزارشی ذقیق و جامع از وضعیت موجود ارایه گردد.
فولادوند با تاکید بر توانمندسازی مدیران در دوران پسا کرونا؛ مدیران را میدان داران عرصه تعلیم و تربیت قلمداد نمود که باید اشراف بر عملیات داشته باشند و اضافه کرد: توجه به ابعاد تربیتی باید تقویت شود و تلاش کنیم که یادگیری برای دانش‌آموزان با بهترین کیفیت ایجاد شود.
مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به بازدید ناظران و بازرسان شورای عالی آموزش و پرورش از مدارس شهر تهران ادامه داد: جلب اعتماد خانواده ها در زیست بوم جدید حایز اهمیت است و باید تلاش کنیم تا با تحلیل گزارش ها نسبت به اتخاذ تصمیمات بعدی در شرایط شیوع بیماری کرونا تصمیم گیری شود.
وی گفت: در حوزه معلمان تقویت موقعیت های یادگیری و در حوزه دانش اموزان تقویت مهارت های فراشناختی از اهمیت بسزایی برخوردار است.
شایان ذکر است شورای معاونین و روسای ادارات اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران در این نشست به بیان دیدگاه های خود پرداختند.

 

به اشتراک بگذارید :