15 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ ۱۳:۱۶:۳۱
کد مطلب:  1782719
از سوی دانشگاه فرهنگیان اعلام شد:
برگزاری آزمون جامع گروه سوم مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش در 19 آذر

دانشگاه فرهنگیان از برگزاری آزمون جامع گروه سوم مشمولان قانون تعیین تکلیف وزارت آموزش و پرورش با هماهنگی مرکز منابع انسانی این وزارتخانه در روز جمعه 19 آذر ماه  سال جاری خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، به منظور تبدیل وضعیت و استخدام معلمان حق التدریس، آموزشیاران نهضت سوادآموزی، مربیان پیش دبستان و خرید خدمات آموزشی فعال در آموزش و پرورش، آزمون مجازی گروه سوم مشمولان قانون تعیین تکلیف این وزارتخانه با هماهنگی مرکز منابع انسانی، صبح روز جمعه 19 آذر ماه جاری برگزار خواهد شد.

 

بر اساس این گزارش؛ این آزمون برای جمعیتی قریب به 16 هزار و 818  نفر برگزار خواهد شد. علاوه بر این، افراد مشمولی که بنا به دلایل متعدد نتوانستند از آزمون 12 شهریور ماه گذشته با موفقیت عبورکنند، می توانند با گروه سوم در آزمون 19 آذرماه به عنوان آزمون جبرانی، شرکت کنند.

بر این اساس؛ لینک منابع مورد نیاز افراد واجد شرایط آزمون در اطلاعیه مرکز سنجش از طریق سایت اصلی دانشگاه فرهنگیان در اختیار این افراد قرار گرفته است.

شایان ذکر است؛ آزمون 19 آذر  دارای 40 سؤال چند گزینه ای بوده و به صورت برخط، رأس ساعت 10 صبح به مدت 90 دقیقه از طریق سامانه آزمون به نشانیazmoon.cfu.ac.ir  برگزار خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :