27 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ ۱۸:۴۸:۲۳
کد مطلب:  UZehu4pA
همزمان با هفته دولت معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش :
مدیریت همراه با تدبیر و امید راه گشای حل مشکلات کشور گردید

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش در گردهمایی معاونین آموزش متوسطه شهرستان های استان تهران در فیروزکوه از توجه ویژه دولت تدبیر و امید در بحث ارتقای کیفیت آموزش خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،علی زرافشان معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش، ضمن تبریک هفته دولت و گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر به عنوان اسوه و الگوی معلمی و مدیریت اظهار داشت: دولت تدبیر و امید به جایگاه آموزش و پرورش به عنوان کلید توسعه یافتگی کشور توجه فراوان داشته و استراتژی اصلی وزارت آموزش و پرورش ارتقای کیفیت است و برنامه ریزی هایی که در طول این دولت صورت گرفته و اجرا شده است در جهت دستیابی به همین مساله است.

زرافشان با اشاره به محدودیت های شدید دولت در بحث منابع در سه سال گذشته تاکید کرد: مدیریت همراه با تدبیر و امید سبب گردید تا معضلات متعددی که در کشور با آن مواجه بودیم پشت سر گذاشته شود.

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش با اشاره به عملکرد دولت در موضوع آموزش و پرورش تصریح کرد: اتخاذ سیاست مشارکتی،توجه به نقش ارزنده خیرین مدرسه ساز و همچنین مشارکت اولیای دانش آموزان در تصمیم گیری های مدرسه از مهمترین مسائلی است که به آن توجه ویژه گردید.

این مقام مسئول ادامه داد: در بحث سازماندهی نیروهای انسانی که یکی از چالش های اصلی وزارت آموزش و پرورش است توانستیم با مدیریت صحیح و هدفمند و استفاده از ظرفیت های همکاران فرهنگی در رشته های مختلف با کمترین هزینه و بدون ورود نیروی جدید، از نابسامانی های این طرح عظیم، با موفقیت عبور کنیم.

شایان ذکر است گردهمایی معاونین آموزش متوسطه شهرستان های استان تهران با حضور معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش،مدیر کل و معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، مدیر آموزش و پرورش فیروزکوه و معاونین آموزش متوسطه مناطق 20 گانه شهرستان های استان تهران در فیروزکوه برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :