23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ ۱۶:۵۰:۰۰
کد مطلب:  1781219
مدیر کل آموزش و پرورش زنجان در نشست مشترک شورای هماهنگی، پشتیبانی و توسعه آموزش و پرورش استثنایی:
امروز آرامش در مجموعه آموزش و پرورش استان حاکم است

نشست مشترک شورای هماهنگی، پشتیبانی و توسعه آموزش و پرورش استثنایی استان با شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش زنجان با حضور سید جواد حسینی معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنائی کشور و مدیر کل آموزش و پرورش زنجان در سالن شهید تجلی اداره کل برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش زنجان، حسن مظفری مدیر کل آموزش و پرورش زنجان در این جلسه ضمن تبریک هفته بسیج و خیر مقدم گویی به مهمانان وزارتی، اظهار داشت: از زحمات مجموعه آموزش و پرورش استثنایی استان که فعالیت های مطلوبی انجام گرفته أست، تقدیر و تشکر میکنم.

مظفری گفت: بحمدلله امروز آرامش در مجموعه آموزش و پرورش استان حاکم بوده که این آرامش حاصل تلاش همه همکاران عزیز در سطح استان است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان در ادامه با اشاره به موفقیت های  آموزش و پرورش در یکسال گذشته بیان کرد:  اهدای پنج هزار تبلت دانش آموزی ، کسب دو رتبه اول کنکور، صعود رتبه کنکور استان به رتبه 14  کشور، کسب رتبه هفتم کشوری در ارزیابی ادارات کل آموزش و پرورش استان ، کسب پنج مدال کشوری در  المپیاد های علمی و دست یافتن به  رتبه برگزیده  استان در جشنواره شهید رجایی  از مهم ترین این موفقیت ها است که مرهون تلاش تمامی همکاران، دانش آموزان و اولیا است.

مظفری اضافه کرد: در راستای رفع کمبود فضا های آموزشی شهر زنجان، با پیگیری های انجام شده، مصوب شد که  ۶۳ باب مدرسه که در طول سه سال ساخته شود.

 گفتنی است در این جلسه، فاطمه باغبانی، رییس اداره آموزش و پرورش استثنایی زنجان نیز گزارشی از فعالیت ها اداره تحت مدیریت خود را ارائه کرد.

به اشتراک بگذارید :